• Головна
  • Члени 15 ДВК Львівщини не переймаються відсутністю списків виборців
14:11, 9 жовтня 2012 р.

Члени 15 ДВК Львівщини не переймаються відсутністю списків виборців

Вчора розпочався важливий етап виборчої кампанії – ознайомлення зі списками виборців.

Проблеми з отриманням цих списків виникли у всіх виборчих округах Львівщини, однак на сьогодні їх не отримали лише 15 виборчих дільниць Львівщини. Про це сьогодні під час прес-конференції розповіла виконавчий директор ЛОГО КВУ Оксана Дащаківська.

За її словами, дана ситуація виникла через те, що в багатьох окружних виборчих комісіях було важко організувати процес передачі списків виборців до ДВК через зімни у формуванні останніх. На цю ситуацію вплинуло й те, що ці списки ДВК вперше отримували в органах ведення державного реєстру виборців, повідомляє кореспондент 032.ua.

Також, за словами О.Дащаківської, причинами того, що 15 дільниць не отримали списки виборців, полягає і в тому, що голови ДВК не готові працювати на безоплатній основі.

«Керівний склад ДВК формувався до останнього моменту. Ми знаємо, що ті люди, які присутні в керівному складі, представляють так звані технічні партії, технічних кандидатів, а тому їх було дуже складно видзвонити, запросити власне для отримання списків виборців», - сказала Оксана Дащаківська.

Вона також зазначила, що у 126 виборчому окрузі окружна виборча комісія взагалі прийняла рішення, що на оплатній основі працюватиме лише один член малої виборчої дільниці. «Це породило супротив членів дільничних виборчих комісій і фактично там, де є тільки одна людина, яка знає, що отримає зарплату, є проблема з організацією отримання списків виборців і відповідно проведення процедури ознайомлення», - розповіла О.Дащаківська.

Відтак, виконавчий директор ЛОГО КВУ закликала усіх членів ДВК, які не отримали списки виборців і не організували ознайомлення з ними, максимально швидко провести цю процедуру. Оскільки вони писали заяви-згоди про роботу у комісіях, і тому це входить у їхні прямі обов’язки. В іншому випадку, члени ДВК нестимуть відповідальність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...