• Головна
  • "Мерседеси" , "Ауді" і "Тойоти": які автомобілі обирає керівництво судів Львова та їх сім'ї . Фото
13:30, 12 квітня 2018 р.

"Мерседеси" , "Ауді" і "Тойоти": які автомобілі обирає керівництво судів Львова та їх сім'ї . Фото

Керівництво судів у Львові уже заповнило дані у Єдиному державному реєстрі декларації за 2017 рік. На основі декларацій, 032.ua підготував матеріал про те, на яких автівках їздять головні судді Львова. 

*Повне або часткове копіювання цього матеріалу без згоди редакції забороняється.

Галицький районний суд Львова

Головою Галицького районного суду Львова є Ірина Волоско. Згідно з її декларацією, з 2011 року вона їздить на автомобілі Mercedes-Benz ML-350, 2005 року випуску.

Автомобіль Mercedes-Benz ML-350. (Фото ілюстративне).

Заступник Голови суду Стрельбицький Віталій Вікторович автомобіля не має, але його дружина з 2014 року володіє автівкою Daihatsu Terios, 2007 року випуску.

Керівником апарату Галицького районного суду є Рут Олена Олександрівна.  Згідно з її декларацією, автомобіля вона не має. Заступник керівника апарату суду Скрипка Ольга Романівна теж не має автівки, але її батькові з 2008 року належить вантажний автомобіль ГАЗ-53 ААЦ-42, 1983 року випуску.

Сихівський районний суд Львова

Головою Cихівського районного суду Львова є Лєсной Сергій Євгенович. Їздить він на автомобілі Mercedes-Benz ML 350, 2013 року випуску. Згідно з декларацією Сергія Лєсного, коштувала автівка -  906 703 грн.

Автомобіль Mercedes-Benz ML 350, 2013 року випуску. (Фото ілюстративне).

Заступником Голови суду є Мичка Богдан Романович. Сам він автомобіля не має, але його дружина задекларувала дві автівки. Зокрема, вона має у власності автомобіль Volkswagen Tiguan, 2008 року випуску і право на користування автомобілем Volkswagen Polo, 2006 року випуску, який належить Кузан Галині Степанівній.

Керівник апарату Сихівського районного суду Познякова Ольга Василівна не має жодної автівки, а на її сина зареєтрований автомобіль Audi A6, 2006 року випуску.

Заступниця керівника апарату суду Пуківська Ольга Вікторівна теж не має у власності жодного автомобіля.

Франківський районний суд Львова

Головою Франківського районного суду Львова є Світлана Мартьянова. Згідно з декларацією за 2017 рік, сама вона автомобіля не має. Втім, її чоловік – Сергій Мартьянов має у власності Mercedes-Benz E 200, 2005 року випуску, а з вересня 2017 році - автомобіль Toyota Сorolla, 2017 року випуску. Коштувала автівка на момент придбання – 563 850 гривень.

Автомобіль Mercedes-Benz E 200" 2005 року випуску.  (Фото ілюстративне).

Автомобіль Toyota Сorolla 2017 року випуску. (Фото ілюстративне).

Заступником Голови суду є Ванівський Юрій Михайлович. В його щорічній декларації йдеться про те, що він та його дружина мають право безкоштовно користуватися автомобілем Kia Sorento, 2011 року випуску, який належить Партиці Івану Степановичу. Також Ванівський Юрій може користуватися автівкою Kia Sorento, 2009 року випуску, власником якої є його дружина. 

Керівник апарату Франківського районного суду Лаба Святослав Володимирович, згідно з декларацією, не має жодного автомобіля, як і заступник керівника апарату суду Шугало Володимир Миколайович.

Залізничний районний суд Львова

Головою Залізничного районного суду Львова є Юрій Бориславський. Їздить він на автомобілі Lexus IS300, 2008 року випуску.

Автомобіль Lexus IS300, 2008 року випуску. (Фото ілюстративне).

Заступником Голови суду є Ліуш Андрій Ігорович. Згідно з щорічною декларацією, з 2014 року він їздить на автомобілі Mercedes-Benz ML 250 CDI, 2012 року випуску, який належить Ліуш Ользі Флоріанівній.

Керівником апарату Залізничного районного суду є Полуліх Леся Михайлівна. Відповідно до електронної декларації, вона не має жодної автівки, але її чоловік володіє двома . Зокрема, у його власності є автомобіль Ford Focus, 2010 року випуску та ВАЗ 2106, 1979 року випуску.

Суддя-спікер Залізничного районного суду Боровков Дмитро Олександрович, згідно з щорічною декларацією, має право на керування автомобілем Mercedes-Benz 320, 2001 року випуску, який належить Боброву Михайлу Трофимовичу.

Личаківський районний суд Львова

Головою Личаківського районного суду Львова є Григорій Жовнір. Він спільно з дружиною володіє автомобілем Skoda Octavia A5, 2011 року випуску.

Автомобіль Skoda Octavia A5, 2011 року випуску. (Фото ілюстративне).

Керівником апарату Личаківського районного суду Львова є Тарас Гвоздь. З серпня 2017 року він їздить на автомобілі Renault Megane, 2010 року випуску. Власником автівки є Юнко Юрій Васильович.

Автомобіль Renault Megane, 2010 року випуску. (Фото ілюстративне).

Заступник керівника апарату суду Любов Чеботарьова жодного автомобіля немає.

Львівський апеляційний адміністративний суд

Головою Львівського апеляційного адміністративного суду є Богаченко Сергій. Згідно з його щорічною декларацією, сам автомобіля він не має, натомість його дружина володіє автомобілем Toyota Land Cruiser, 2008 року випуску. Також їй з 1997 року належить сільськогосподарська техніка Т 40а.

Автомобіль Toyota Land Cruiser, 2008 року випуску. (Фото ілюстративне).

Заступник Голови суду Багрій Василь Миколайович з 1989 року володіє автомобілем УАЗ 469Б, 1979 року випуску. Також він має автомобіль ГАЗ 3110, 2003 року випуску, власником якого є третя особа.

Ще одним заступником Голови Львівського апеляційного адміністративного суду є Заверуха Олег Богданович. Він задекларував автомобіль Isuzu Trooper, 1984 року випуску.

Автомобіль Isuzu Trooper, 1984 року випуску.  (Фото ілюстративне).

Також, згідно з його декларацією, він та його дружина мають право на користування автомобілем Mercedes Benz E 200, 2008 року випуску, який належить Заверусі Марії Йосипивні.

Автомобіль Mercedes Benz E 200, 2008 року випуску.  (Фото ілюстративне).

Керівник апарату Львівського апеляційного адміністративного суду Пашковський Сергій Миронович разом із дружиною мають право на користування автомобілем Volkswagen Polo, 2005 року випуску, який належить Коваль Юлії Ярославівній. Заступник керівника апарату суду Гультяєв Євген Вікторович, згідно з декларацією, автомобіля немає.

Львівський окружний адміністративний суд. 

Головою Львівського окружного адміністративного суду є Андрій Ланкевич. Їздить він на автомобілі Volkswagen Touareg, 2012 року випуску. Володіє суддя цією автівкою з грудня 2015 року і коштувала вона на момент придбання 140000 гривень.

Автомобіль Volkswagen Touareg, 2012 року випуску. (Фото ілюстративне).

Заступник Голови суду Мартинюк Віталій Ярославович їздить на автомобілі Nissan Almera Classic, 2008 року випуску. Ще один заступник голови Львівського окружного адміністративного суду, Хома Олена Петрівна, їздить на автомобілі Volkswagen Golf, 2012 року випуску.

Автомобіль Nissan Almera Classic, 2008 року випуску. (Фото ілюстративне).

Керівник апарату Шиманська Олександра Степанівна не володіє жодним автомобілем, а заступник керівника апарату суду Спіченко Людмила Степанівна їздить на автомобілі Honda CR-V, 2008 року випуску.

Автор: І.Т.

Читайте також: Автопарк депутатів: на чому їздять керівники фракцій у Львівській міськраді і їхні дружини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #новиниЛьвова #032ua
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...