• Головна
  • Пільги на оплату житла отримали понад 14 тисяч львів’ян
16:08, 8 жовтня 2012 р.

Пільги на оплату житла отримали понад 14 тисяч львів’ян

Мешканці Львова активно звертаються за житловими субсидіями

З початку 2012 року за цим видом допомоги звернулось 14170 львів’ян, з яких призначено субсидій 13845 сімей, що становить 97,71% призначень, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Такий високий відсоток призначень свідчить про належну поінформованість мешканців про умови призначення державних житлових субсидій, тобто, які для цього потрібні документи, хто може претендувати на цей вид соціальної допомоги та куди потрібно звертатись», - говорить начальник відділу пільг, соціальних допомог та компенсаційних виплат управління соціального захисту Львівської міської ради Леся Дронь. 

Нагадаємо, державна житлова субсидія призначається громадянам з місяця їх звернення із заявою, терміном на 6 місяців. Після закінчення терміну призначення, мешканці повинні підтвердити своє право на житлову субсидію. Для цього потрібно звернутись у «єдину приймальню» районного відділу соціального захисту з відповідним пакетом документів.

Для зручності львів’ян, економії їх часу та оперативності обслуговування, в управлінні соціального захисту діють послуги можливості запису на прийом по телефону та інтернету. Для цього львів’янам слід попередньо зателефонувати у районний відділ соціального захисту й записатись на прийом, або зайти на сайт управління «Львів соціальний» і записатись в режимі он-лайн. Прийом мешканців за попереднім записом здійснюється щовівторка та щочетверга.

«Окрім того, з 1 березня ми пішли назустріч мешканцям і розширили графіки роботи «єдиних приймалень» відділів соціального захисту. Цей крок є виправданим, адже чимало львів’ян працюють в режимі з 09:00 год. до 18:00 год., і таким чином, ми стали ще більш доступніші, «ближчі» у вирішенні того чи іншого соціального питання. Власне такий підхід у роботі є сталою нормою у країнах Заходу», - зазначила начальник управління соціального захисту ЛМР Наталія Федорович.

Сьогодні всі «єдині приймальні» районних відділів соціального захисту працюють без обідньої перерви і за розширеним графіком: з понеділка до четверга з 08:00 год. до 19:00 год., в п’ятницю з 09:00 год. до 16:45 год. 

Телефони для попереднього запису на прийом у районний відділ соціального захисту: 

Галицький відділ:             тел.:  235-80-83    (вул. Ф. Ліста, 5) 

Личаківський відділ:        тел.:  235-71-62    (вул. Театральна, 10) 

Залізничний відділ:          тел.:  295-82-28    (вул. Виговського, 34) 

Франківський відділ:        тел.:  237-50-81    (вул. Ген. Чупринки, 85) 

Шевченківський відділ:   тел.:  252-28-40    (вул. Липинського, 11) 

Сихівський відділ:            тел.:  254-64-80    (просп. Червоної Калини, 66)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...