• Головна
  • Як купити слуховий апарат без підбору?
Новини компаній
11:00, 10 квітня 2018 р.

Як купити слуховий апарат без підбору?

Новини компаній
Як купити слуховий апарат без підбору?, фото-1

Українці не дуже люблять ходити по лікарях – це слід признати. Тому намагаються шукати більш легкі варіанти придбання різних медичних помічників – окулярів, слухових апаратів тощо. Їм здається, що медики перебільшують значення своєї допомоги, що можна впоратися самотужки. Але це омана.

Найбільш часто люди зі слуховими розладами ставлять питання:

● Чи можна підібрати слуховий апарат власноруч?

● Чи можна купили слуховий апарат людині без її участі?

● Як правильно обирати слухові апарати?

Але єдина правильна відповідь на всі питання – це звернутися до спеціалістів. У Львові зробити це можна у центрі слуху «Беттертон».

Чому слухові апарати повинен підбирати лікар?

Перш за все тому, що ці прилади відносять до категорії медичних. Тому перед тим, як їх носити, треба пройти обстеження. Грамотна діагностика дасть інформацію про те, який ступінь порушення слуху в людини, у якому стані перебуває барабанна перетинка, слуховий прохід. За результатами аудіограми спеціаліст підбирає модель апарату, що зможе компенсувати слухові розлади повністю. І оскільки кожен з таких випадків суто індивідуальний, для двох різних пацієнтів немає однакового рішення.

Але трапляються випадки, коли людина не може самостійно відвідати центр слуху. Також є ситуації, у яких вона заперечує наявність проблем зі слухом, і про реабілітацію доводиться дбати рідним. На кожен цей випадок у центрі «Беттертон» знайдеться вірне рішення!

Рекомендації з вибору слухового апарату

Якщо немає можливості прийти до спеціалізованого закладу, можна організувати підбір приладу дистанційно. Для цього знадобиться:

● Визнати наявність проблеми. Спершу може здаватися, що з вашим слухом усе нормально, але поставте собі такі питання: чи часто ви перепитуєте у оточуючих, відчуваєте потребу збільшити гучність, не можете розчути мову у шумі? Якщо так, і це триває вже більше року – вам потрібен індивідуальний слуховий апарат.

● Зафіксуйте, на якій дистанції ви чуєте добре, а з якої відстані починаються проблеми. Якщо це 2-3 метри – в вас середня приглухуватість, близько 1 метру – середньої важності, якщо ж ви сприймаєте звук тільки на дуже близькій дистанції, це свідчить про важку поразку слуху. Відповідно до цього слід обирати категорію слухового апарату.

● Проблеми з одним вухом, чи двома? У першому випадку ставиться один апарат, а у другому рекомендують бінауральне слухопротезування. Це дозволяє повністю компенсувати порушення та комфортно сприймати звуки. Та часто пацієнти не хочуть витрачатися на два апарати й зупиняються на купівлі одного. На яке вухо у такому разі слід його ставити? Усі на це зазвичай відповідають, що на більш уражене. Але це невірно! Слуховий апарат слід вдягати на вухо, що чує краще. Це підтверджено роками практики.

● Треба оцінити свої можливості в плані експлуатації приладу та способу життя. Тим, хто активно подорожує, займається різними видами спорту, перебуває у різних кліматичних та акустичних оточеннях, краще обирати мініатюрні внутрішньо вушні моделі. Але можна зупинитися й на завушному варіанті – він підійде усім. Якщо в людини порушення моторики рук, їй не підійде маленький апарат через складнощі у експлуатацію. Краще віддати перевагу завушній або кишеньковій моделі.

● Визначаємося з ціновою категорією. Найдешевшими вважаються аналогові слухові апарати. Вони найчастіше мають попит серед літніх людей, для яких компактність та естетичність не є важливими пріоритетами. Молоді пацієнти зазвичай обирають цифрові слухові апарати, асортимент яких великий та включає різні цінові категорії. Серед них зустрічаються моделі з тримерним налаштуванням та комп’ютерним. Перші можуть коригуватися механічно, а другі вимагають тонкого програмування за допомогою спеціаліста.

Не можете самостійно відвідати центр, але бажаєте допомоги кваліфікованого лікаря? У центрі «Беттертон» (Львів) можна замовити візит спеціаліста додому. Фахівець приїде у зручний для вас час, проведе обстеження, вибере необхідну модель слухового апарату та порадить аксесуари до нього!

Наша адреса: м. Львів, вул. Городоцька, 44

Телефони:

  • (032) 253-69-65
  • (067) 670-87-47
  • (050) 433-37-57
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...