
11:19, 7 квітня 2018 р.
У Львові водій вийшов з автомобіля і раптово помер
6 квітня близько 15:40 стало відомо про трагічний випадок у Львові на вулиці Княгині Ольги.
Із автомобіля "Опель", який рухався по вулиці у сторону Княгині Ольги, раптово вийшов водій, впав на тротуар і помер, - інформує кореспондент із посиланням на "Вголос".
Читайте також: У Львові затримали чоловіка, який вбив свого знайомого
За даними речниці ГУ НП у Львівській області Світлани Добровольської, лікарі швидкої, які приїхали на місце події, констатували смерть чоловіка.
На місці працювала слідчо-оперативна група, яка встановлює особу померлого та обставини події. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
Нагадаємо,на проспекті Чорновола автомобіль збив мотоцикліста та втік з місця події.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Карпатах, Львові та Львівській області: готелі, бази відпочинку, SPA, басейни та розваги
Партнерський спецпроєкт
11:00
Оголошення
18:15, 20 червня
11:28, 18 червня
12:38, 22 червня
18:15, 20 червня
18:15, 20 червня
