
15:39, 7 жовтня 2012 р.
Постраждалих немає. У Львові навпроти готелю «Львів» обрушився недобудований торговий центр
Обвал стався ввечері 3 жовтня під час заливання бетоном даху двоповерхової будівлі. Забудовники вважають, що не витримали несучі конструкції споруди, повідомляє «РБК-Україна».
Тонни бетону обвалилися в метрі від автобусної зупинки.
Будівництво скандального об'єкту розпочато нещодавно. Згідно з проектом, торговий центр буде побудований навпроти єврейської синагоги, на відстані близько дев'яти метрів від неї.
Проти забудови виступили місцеві єврейські громади. Вони не згодні, щоб поряд з їх 200-річним храмом богослужіння розташовувався торговельно-розважальний заклад.
Однак Галицька райадміністрація пікети незадоволених проти цієї забудови не сприймає. Чиновники відзначають, що будівництво є цілком законним.




Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:33
Вчора
Оголошення
04:53, 10 грудня
13:49, 18 грудня
52
12:02, 12 грудня
43