• Головна
  • Костюк отримав диплом «транспортного» академіка
11:06, 5 жовтня 2012 р.

Костюк отримав диплом «транспортного» академіка

Українську залізницю наприкінці 90-х змогли «підняти» саме завдяки науці

На цьому наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк під час зустрічі зі студентами та викладачами Львівської філії Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

«Колія – це одне із найперспективніших господарств нашої країни. Цьому ми завдячуємо Георгію Кірпі. Саме він почав змінювати ситуацію. Ми модернізували колійне господарство, нові системи управління рухом, впровадили нові  технологічні процеси, змінили галузь кардинально. Сьогодні залізничний транспорт – це надійна основа нашої держави».

У заході також взяли участь начальник ДТГО «Львівська залізниця» Богдан Піх, ректор Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Олександр Пшінько та директор Львівської філії Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Степан Довганюк.

У межах зустрічі М. Костюку вручили диплом академіка за заслуги перед Транспортною академією України, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Голова Львівської облдержадміністрації розповів студентам про історію становлення залізничного транспорту України та наголосив на основних аспектах його розвитку у майбутньому: «Колія – це одне із найперспективніших господарств нашої країни. Цьому ми завдячуємо Георгію Кірпі. Саме він почав змінювати ситуацію. Ми модернізували колійне господарство, нові системи управління рухом, впровадили нові  технологічні процеси, змінили галузь кардинально. Сьогодні залізничний транспорт – це надійна основа нашої держави».

Своєю чергою Б. Піх розповів про реформування залізничної галузі: «Воно має завершитися до 2019 року. За основу взято реформи у Німеччині та Росії. Ми маємо запроваджувати енергозберігаючі технології, враховувати всі екологічні норми».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...