• Головна
  • Про що насправді співає Вакарчук
13:46, 4 жовтня 2012 р.

Про що насправді співає Вакарчук

Відомий львівський співак присвятив цілий альбом... фізиці 

Для Святослава Вакарчука улюблений викладач – його науковий керівник доктор фізичних наук Володимир Ткачук. Саме він зробив зі звичайного студента кандидата фізико-математичних наук. А тепер науковий керівник для відомого музиканта - один із натхненників та близьких друзів, розповідає ТСН.

"Тема його кандидатської дисертації - це була суперсиметрія електронно-магнітного поля, і те перше слово "суперсеметрія" - то і є назва його альбому. Більше того, в тому альбомі є пісня, яка називається "Сьюзі" - це є скорочення від англійською "сюперсиметрі". Так що це є пісня про суперсиметрію, а не про дівчину", - запевняє Ткачук.

Володимир Ткачук не шкодує, що Святослав став музикантом, але вірить, що фізика ще поверне Вакарчука. Їхні стосунки побудовані за законами фізики. Амбітний студент і скромний викладач.

З улюбленим викладачем Святослав познайомився ще школярем, коли приходив до тата на кафедру. Потім став його студентом. Музикант зізнається - на пари в університеті ходив вибірково. Але лекції Ткачука намагався не пропускати. "Він дуже хотів, щоб я захистив дисертацію, тому що це була б і його професійна, і якась людська перемога", - каже Вакарчук.

Старанний студент, який не виходив із бібліотеки - таким запам'ятав Вакарчука його науковий керівник. Святослав написав дисертацію, а згодом фізиці присвятив цілий альбом. "Тема його кандидатської дисертації - це була суперсиметрія електронно-магнітного поля, і те перше слово "суперсеметрія" - то і є назва його альбому. Більше того, в тому альбомі є пісня, яка називається "Сьюзі" - це є скорочення від англійською "сюперсиметрі". Так що це є пісня про суперсиметрію, а не про дівчину", - запевняє Ткачук.

Щоразу, коли Вакарчук приїздить до Львова, він бере цукерки і йде до свого вчителя. Про музичні досягнення свого колишнього студента Володимир Михайлович дізнається з новин, а на зустрічах говорить з ним про вічне. І лише інколи співає. Володимир Ткачук і досі вірить - його Славко ще повернеться у науку і читатиме лекції студентам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...