• Головна
  • Львівська лікарня запаслася «Таміфлю» до 2023 року
13:56, 3 жовтня 2012 р.

Львівська лікарня запаслася «Таміфлю» до 2023 року

У Львівській обласній клінічній лікарні виявили значні порушення та зловживання.

Про це під час прес-конференції повідомив голова тимчасової контрольної комісії, депутат Львівської обласної ради Михайло Блавацький.

Він розповів, що тимчасова комісія, виявила 16 ліжко-місць у відділенні гемодіалізу замість передбачених 30. За його словами, керівництво лікарні свідомо пішло на таке порушення, пояснюючи це створенням кращих умов для перебування хворих.

Щодо інших порушень виправдання не завжди знаходилося, каже депутат.

До прикладу, керівництво лікарні не змогло пояснити невиправдано великі обсяги закупівлі ліків за бюджетні кошти. За даними М.Блавацького, таблеток «Амізон» у 2011 році закупили стільки, що на потреби лікарні їх вистачить до березня 2013 року, однак термін придатності завершиться у листопаді 2012-го. Препарат «Таміфлю» закупили в таких обсягах, що потребу в ньому забезпечено до 2023 року, а термін придатності ліків збігає на 10 років раніше – у 2013-му.

Порушення виявлено й у діяльності лікарняної пральні. Вона не працює з 2009 року, тому прання білизни здійснює приватне підприємство. Але у штаті пральні залишилося вісім працівників, які отримували зарплату. «На оплату праці зазначених працівників у травні 2010- травні 2012 рр. витрачено 256 тисяч грн бюджетних коштів. За цей період фірмі було виплачено за послуги з прання білизни 1,512 млн. гривень. Ось куди діваються бюджетні гроші», - зауважив Михайло Блавацький.

Відтак, він має намір запропонувати депутатам ЛОР розглянути питання діяльності лікарні на наступній сесії, а також звернутися до правоохоронних органів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...