• Головна
  • Де підібрати якісні слухові апарати для дитини у Львові?
Новини компаній
13:00, 16 березня 2018 р.

Де підібрати якісні слухові апарати для дитини у Львові?

Новини компаній
Де підібрати якісні слухові апарати для дитини у Львові?

Багато батьків знають, як складно вибрати слуховий апарат для дитини. Дітям найбільше підходять завушні слухові прилади, оскільки вони досить міцні й зручні, до того ж відрізняються простотою використання. Вибір таких апаратів обумовлений також маленьким розміром вушних раковин і каналів маленьких дітей. Тому прилад вставити всередину вуха дитини дуже важко. Ефективність завушних пристроїв залежить від довжини вкладиша, тому при високому ступені втрати слуху слід вибирати максимальну довжину.

Прилади компанії «Starkey»

Справжню турботу про наше молоде покоління проявляє компанія Starkey - щоб не пошкодити дитяче вушко, конструктори використовують найм'якішу пластмасу. При цьому рекомендується регулярна заміна вкладишів, оскільки дитина росте. Зазвичай вкладиш змінюється через три місяці.

Дуже часто діти не хочуть носити слухові прилади, щоб не виділятися серед своїх друзів. Враховуючи це компанія Starkey підготувала цілу лінійку різноманітних прикрас для дитячих слухових апаратів. Батькам, безумовно, легше вмовити свою дитину одягати слухові пристрої, що нагадують оригінальні аксесуари. Дитячі прикраси створюються з урахуванням віянь моди. Це можуть бути, наприклад, казкові персонажі чи відважні герої популярних фільмів. Аксесуари маскують сам прилад і сприяють швидкій адаптації. Такі прикраси виступають частиною образу дитини, і підсилювачі звуку стають звичним повсякденним елементом, проявом індивідуальності.

Звертайтеся до фахівців!

Підбір відповідного слухового приладу вимагає попереднього діагностування ступеня захворювання. Наш Центр реабілітації слуху «Беттертон» у Львові оснащений інноваційним обладнанням для сучасних методик дослідження. Комп'ютерна аудіометрія є найбільш точної та інформативною. У поєднанні з тональною методикою вона дозволяє виявити відхилення від норми в найперший період розвитку хвороби. Хоча сам пацієнт ще не помічає майбутніх проблем зі слухом.

Огляд починається з традиційної отоскопії, зовнішнього обстеження стану слухових органів. Процедура ця не доставляє дискомфорту пацієнту, але дозволяє виявити різні механічні пошкодження та явні патологічні стани. Далі зазвичай проводиться мовна аудіометрія. Вона виявляє здатність пацієнта до сприйняття голосу співрозмовника. Це дуже важливо, оскільки нам найчастіше доводиться мати справу з людською промовою в цілому.

Після цього сурдолог переходить до виявлення порога чутності у пацієнта. Виконується це за допомогою тональної аудіометрії, що визначає мінімальну звукову хвилю, що розпізнає людина. В ідеальному випадку ця цифра становить 20 децибелів. Крім цього, важливі показники порогу чутності на різних частотах. Особливу увагу лікар звертає на мовний діапазон, що лежить в межах 200-6000 герц. Тональна діагностика відноситься до числа об'єктивних методик, що не залежать від думки лікаря. Тому вона застосовується навіть для новонароджених дітей.

Який апарат вибрати

Фахівці центрів «Беттертон» для реабілітації слуху у Львові використовують електронні прилади Starkey, які вставляються всередину вуха або закріплюються ззовні. Другий варіант, як раніше зазначалося, ідеальний для дітей. Він дозволяє дитині повноцінно розвиватися і не відчувати свій недолік у спілкуванні з однолітками.

Цифрові пристрої Starkey сприяють нормальному сприйняттю мови пацієнтами. Особливо з перцептивною приглухуватістю, для якої характерні патології волоскових клітин вушних органів. Причинами цієї хвороби є вікові зміни організму, підвищений шум чи вроджені порушення.

Всі ці розлади слуху компенсуються приладами Starkey, що підсилюють звукову хвилю, яку й сприймають слухові органи. Правильний вибір типу і потужності апарата дозволяє повернутися до свого звичного способу життя і спілкуватися з іншими людьми без проблем.

Ми завжди чекаємо на вас!

Звертайтеся в наш Центр Слуху «Беттертон» з усіх питань, пов'язаних з розладом слуху. Крім чисто медичної допомоги ми надаємо всебічну підтримку в період адаптації. Наші дитячі прикраси підходять для будь-якого типу стандартних завушних слухових апаратів, а гнучке кріплення дозволяє легко надягти їх на звуковод приладу.

Нас легко знайти за адресою:

м. Львів, вул. Городоцька, 44, 1-й поверх.

Також з нами можна зв'язатися за телефонами:

  • (032) 253-69-65,
  • (067) 670-87-47,
  • (050) 433-37-57.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#слуховіапарати #Starkey #слуховіприлади #слух #дитячіслуховіапарати #Беттертон
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...