• Головна
  • Як вибрати найкращий слуховий апарат?
Новини компаній
09:36, 14 березня 2018 р.

Як вибрати найкращий слуховий апарат?

Новини компаній
Як вибрати найкращий слуховий апарат?, фото-1

Вибір найкращого слухового рішення, яке буде найкращим чином виконувати своє призначення, насамперед залежить від стану вашого слуху та характеру захворювання. Також мають значення анатомічні особливості вуха та слухового проходу. Зовнішня привабливість також для когось може мати велике значення, тому все більш користувачів надають перевагу внутрішньовушним приладам від американського виробника Starkey.

Перше, що ви маєте зробити – виконати ретельну діагностику слуху. Звертайтеся до нашої львівської філії Центрів Слуху «Беттертон», де кваліфіковані фахівці проведуть отоскопію - оглянуть зовнішнє вухо, оцінять стан барабанної перетинки, виявлять можливі інші фізичні патології.

Наступним кроком стане проведення аудіометрії – визначення порогу чутності и ступеню відхилень від норми.

І тільки після цього, на основі результатів, спеціаліст пояснює, як підбирати відповідний слуховий апарат Starkey серед широкого асортименту, що пропонує виробник. Вибір здійснюється за якістю звуку, чіткістю відтворення мови, легкістю у використанні та налаштуванні.

Чому слухові прилади від Starkey так популярні?

Завдяки використанню найновіших технологій виробник давно вже став світовим лідером слухової індустрії, надаючи допомогу мільйонам людей з туговухістю. Досягненням компанії є створення апаратів, практично не створюючих резонансу – свисту, дзижчання та скрипіння під час одягання та росчісування.

Starkey також можна вважати першопрохідником в проектуванні внутрішньоканального апарату, першого настроюваного та повністю програмованого невидимого приладу. Виробник випустив у продаж апарати, менші за розміром, абсолютно непомітні у вусі, але значно високотехнологічніші.

Також першою в світі компанія Starkey почала використовувати в своїх приладах сенсорні та нанотехнології, винайшла водонепроникні апарати для корекції слуху, і найголовніше – знайшла змогу допомогти людям з приглухуватістю добре чути в найгучнішому середовищі.

Фахівці Starkey ніколи не зупиняються на досягнутому, тому регулярно радують своїх користувачів своїми розробками та нововведеннями. Це й бездротові прилади, що надають змогу не тільки добре чути, завдяки високому рівню чутності та чіткості сигналу, але й без перешкод прослуховувати теле- та радіопередачі, й широка модельна лінійка ефективних внутрішньовушних слухових апаратів.

Щоб мати змогу користуватися найкращим, звертайтеся за консультацією у Центр слуху «Беттертон», що розташований за адресою:

Львів, вул. Городоцька, 44 (перший поверх).

Також зв'язатися з нами можна за телефонами:

  • (032) 253-69-65,
  • (067) 670-87-47,
  • (050) 433-37-57.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...