• Головна
  • Студенти Львова стали переможцями престижного проекту і летять до Дубаю
Новини компаній
17:18, 7 березня 2018 р.

Студенти Львова стали переможцями престижного проекту і летять до Дубаю

Новини компаній

6 березня у Києві благодійний Фонд Бориса Колеснікова оголосив імена тридцяти переможців всеукраїнського освітнього конкурсу «Архітектор 2018», який тривав три місяці і був покликаний підтримати студентів архітектурно-будівельних вузів України, визначити найталановитіших з них і дати можливість кращим молодим фахівцям відвідати Об'єднані Арабські Емірати.

Президент Фонду Борис Колесніков вручив переможцям «Архітектора 2018» дипломи на поїздку в архітектурний тур до Дубаю, в тому числі і представникам Національного університету «Львівська політехніка». При цьому він зазначив, що архітектори і будівельники не тільки проектують хмарочоси і зводять мегаполіси, їх покликання - відродити історію і побудувати майбутнє. «Архітектура дуже важлива для нашої України. Зараз існує повна неповага до пам'ятків архітектури, яких повно у всіх містах. У нас все однолике, в світі ж все робиться для людей: більше скла, світла, зелених джерел енергії. Конкурс «Архітектор» - для тієї молоді, яка хоче залишитися в Україні, розвиватися і під контролем народу і громадськості своїми руками побудувати абсолютно нову країну», - підкреслив Борис Колесніков.

Студенти Львова стали переможцями престижного проекту і летять до Дубаю, фото-1

У «Архітекторі» взяли участь 1 200 конкурсантів з 25 навчальних закладів країни. До фіналу дійшли 65 студентів. 5 березня вони презентували членам журі власні проекти споруд з урахуванням впровадження їх в сучасну архітектуру і історичне середовище певного міста чи України в цілому. Експерти архітектурної галузі зробили ставку на соціально-значущі і культурні проекти молодих колег.

«Дуже приємно стати частиною молодої і талановитої команди архітекторів з усієї України і відправитися за новими враженнями, досвідом і натхненням до одного з найбільш стильних і модних міст світу», - розповіла переможниця проекту, студентка зі Львова Сельма Мамбетова.

Поїздка переможців конкурсу «Архітектор 2018» до Дубаю відбудеться з 25 по 27 квітня. В Еміратах їх чекає насичена програма від Фонду Бориса Колеснікова. Українські студенти відвідають провідні архітектурно-будівельні бюро міста. Зокрема, майбутніх молодих архітекторів очікує знайомство з відомою в Еміратах профільної компанією Wanders Wagner Architects. Її засновники - Домінік Вандерс і Річард Вагнер - очолюють команду кращих міжнародних архітекторів, дизайнерів та інженерів, які створюють і реалізують житлові, комерційні та культурні проекти. Wanders Wagner Architects мають майже 15-річний досвід роботи в ОАЕ і цілий спектр завершених проектів, володіють багатьма ноу-хау в цій сфері. Представники компанії поділяться досвідом з молодими колегами з України, проведуть майстер-класи та семінари.

Студенти Львова стали переможцями престижного проекту і летять до Дубаю, фото-2

Юних фахівців очікує також унікальний архітектурний тур Дубаєм, під час якого вони побачать основні визначні пам'ятки і сучасні розробки одного з найбільш швидкозростаючих міст світу - острів Пальма Джумейра, район Дубай Марина, хмарочоси Бурдж Халіфа і Бурдж Аль Араб, міст Шейха Зайеда, готель Emirates Palace , Міжнародний фінансовий центр, тематичний парк Феррарі і інші. Студенти дізнаються унікальні історії створення відомих у всьому світі проектів, почують від іменитих архітекторів особливості розробок і зведень зразків сучасної архітектури, що з'явилися за останні 20 років на пісках пустелі.

Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова проводить проект «Архітектор» вдруге. Вперше він був реалізований у 2014 році. Тоді 20 переможців конкурсу - студентів провідних архітектурно-будівельних вузів України - відвідали Тиждень архітектури та дизайну в Токіо.

Студенти Львова стали переможцями престижного проекту і летять до Дубаю, фото-3

Благодійна організація ініціює аналогічні проекти для студентів авіаційних, морських, харчових, аграрних та IT-спеціальностей. На сайті Фонду до 26 березня включно проходить реєстрація в освітньому конкурсі для студентів транспортних вузів «Залізничник 2018» з поїздкою переможців на провідний профільний форум до Німеччини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...