• Головна
  • Громадські організації — проти чергового перекриття пунктів пропуску на Львівщині
17:13, 9 січня 2018 р.

Громадські організації — проти чергового перекриття пунктів пропуску на Львівщині

10 січня мітингувальники обіцяють продовжити на всіх митних переходах почату 4 січня на ПП “Рава-Руська — Гребенне” акцію з перекриттям дороги.

Представники Громадської ради при адміністрації Державної прикордонної служби України по Західному регіону офіційно виступили проти блокування кордонів, - інформує кореспондент сайту 032.ua.

Як розповіли редакції 032.ua активісти (ГО “Громадський актив Львова”, “Слава Нації”, Громадської ради при ДФС у Львівській області, “Спілки ветеранів локальних дій та збройних конфліктів “Союз Десантників”, “Дорожній контроль — Захід” та ін.), аби не допустити дестабілізації ситуації на Західному кордоні, вони зустрілися з керівництвом Львівської регіональної митниці — Левком Прокіпчуком і його заступниками.

У рамках зустрічі домовились висвітлити в ЗМІ роз’яснення щодо прийнятих змін, надіслати відповідні звернення до нардепів з вимогою змінити податковий кодекс, і провести спільні дії щодо уникнення блокування доріг, які ведуть до кордонів.

Так, за даними активістів, зміни до ПКУ передбачають наступні обмеження: без мита фізичні особи можуть пересилати товари у міжнародних поштових і експрес-відправленнях до трьох посилок упродовж календарного місяця, “сумарною фактурною вартістю" до 150 євро кожна. Починаючи з четвертої посилки, вони вже будуть обкладатися податком, митом і акцизом. Раніше кількість посилок не обмежувалася.

Окрім цього, Верховна Рада обмежила ввезення товарів у багажі для тих, хто часто перетинає державний кордон. Українці зможуть провозити товари загальною вартістю до 500 євро і вагою до 50 кг за умови, що були відсутні в країні більше 24 годин і в'їжджають в Україну не частіше ніж один раз на 72 години. Якщо ці тимчасові проміжки не дотримуються – ввезти товари можна буде на суму до 50 євро. Раніше безподатково товари вартістю до 500 євро і вагою до 50 кг можна було ввозити раз на добу, не перебуваючи за кордоном протягом мінімум 24 годин.

Контролювати відправлення пропонують спеціально створеною для цієї мети Державною фіскальною службою ІТ-системою, яка ідентифікуватиме кожного одержувача і рахуватиме кількість посилок, які йому надходять і з якою періодичністю, а також автоматично нараховуватиме податок, починаючи з кожної четвертої посилки на місяць.

Відтак, функціонально, це питання лежить в площині діяльності фіскальної служби і, як наголошують у Громадській раді, працівники прикордонної служби до перевірки товарів, які перевозяться через держкордон, не мають жодного відношення.

Нагадаємо, 4 січня у Львівській області, на в’їзді до пропускного пункту Рава-Руська — Гребенне десяток людей організували пікет: перекрили дорогу з вимогою роз’яснення нових правил перетину кордону. Оскільки бажаної зустрічі з керівництвом митниці та інформації пікетувальники не отримали, пообіцяли організувати аналогічну акцію на усіх пунктах пропуску до Польщі у Львівській області.

Читайте також:

Як у Львові копи святкували Різдво з дітьми. Фото.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #Львівщина #ДПС #ДФС #митниця #кордон #блокування #активісти #громадські_організації #податковий_кодекс #032
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
41,52
41,58
EUR
46,02
46,10
PLN
10,70
10,74
Оголошення
live comments feed...