Садовий буде переселяти у Львів талановитих дітей

Міський голова Львова Андрій Садовий, в межах Форуму місто Львів запропонував  ініціативу – проект «Львів на все життя». Суть проекту – переможцям конкурсу, талановитим дітям, які вміють писати, місто пропонуватиме пожити у Львові та написати свою історію про місто Лева. Міська рада зі свого боку оплачуватиме усі витрати щодо проживання.

Садовий буде переселяти у Львів талановитих дітей, фото-1

 

Зі свого боку міська влада повністю бере на себе фінансування перебування дитини у Львові.

Я запрошую усіх відомих письменників приїжджати до Львова, а ми повністю забезпечимо для вас проживання, усі витрати. Щоб ви через своє мистецтво могли дати краще розуміння Львова для всього світу

"Це велика честь бути книжковою столицею України і це дуже велика відповідальність. Завдяки Форуму видавців тисячі і мільйони українців і гостей з різних куточків світу мають можливість краще побачити і зрозуміти Львів. Приємно,  що ініціатива, яка була озвучена на Форумі – запрошувати до Львова відомих письменників, які би писали про місто, дала свій позитивний результат. Вийшло багато книжок Марека Краєвського, відомого польського письменника. В цьому році презентує свої праці Андрій Курков. Я запрошую усіх відомих письменників приїжджати до Львова, а ми повністю забезпечимо для вас проживання, усі витрати. Щоб ви через своє мистецтво могли дати краще розуміння Львова для всього світу", - запевнив мер міста Андрій Садовий.

Він також виказав бажання цю ініціативу розширити на талановитих дітей. Робоча назва цього проекту – «Львів на все життя».

В свою чергу  Олександра Коваль, президент Форуму видавців, зазначила, що наступного року Львівський форум святкуватиме ювілей – 20 років. Міський голова запропонував, аби у бюджеті Верховна Рада передбачала фінансування на проведення Форуму видавців.

"Наступного року ми будемо святкувати 20 років від дня народження нашого Форуму. Є статус «національного», Президент України надав цей статус. Було б добре, якби при затвердженні бюджету Верховною Радою, була передбачена стрічка на фінансування Форуму – 10 млн грн.", - сказав мер.

Нагадаємо, міська рада цього року на проведення Форуму передбачила фінансування у розмірі 100 тис грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі