• Головна
  • У Львові будуть дискутувати про війну
11:22, 12 вересня 2012 р.

У Львові будуть дискутувати про війну

Видавничий дім “Києво-Могилянська академія” та Центр досліджень визвольного руху організовують “Дискусію про війну і політику в минулому та про пам’ять і політику сьогодні” довкола книги Володимира В’ятровича «Друга польсько-українська війна. 1942–1947» (нове доповнене видання).

 Криваве доміно маловідомої війни між поляками і українцями у 1942—1947 роках, як переплелися війна і політика тоді, а також як сьогодні політика впливає на пам’ять і навпаки – відомі історики обговорюватимуть актуальне дослідження Володимира В’ятровича в контексті минулого і сучасного польсько-українських відносин.

Участь у дискусії візьмуть – автор, к.і.н. Володимир В’ятрович, в. о. директора Інституту українознавства імені І.Крип’якевича НАН України, професор Микола Литвин, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка Іван Патриляк та інші.

За рік, що минув після першого видання книги, вона викликала жваву наукову та публіцистичну дискусію. Діапазон оцінок монографії широкий: від дуже позитивних до дуже критичних. Замість того, аби готувати відгуки на всі зауваження, автор написав нове розширене видання книги. В ньому зокрема більше інформації про події 1942 року на Холмщині, що стали початком польсько-української війни, додаткові факти протистояння, які вилилося в селянську війну на Волині. Суттєво розширено останній розділ про роль ЗМІ у висвітленні цього конфлікту та “таблоїдизацію” історії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...