Автор книги «Мова і нація» має сумніви щодо інтелекту прем'єра Азарова

У Львові  презентували шосте перевидання культової книжки «Мова і нація». Автор праці Ярослав Радевич-Винницький стверджує, що ця книжка зараз дуже потрібна, особливо після спроби влади знищити українську мову.

Мова відбиває історію народу і прогнозує його майбутнє. Нам ніхто і ніколи не дасть спокою. Знищити народ в 21 столітті – важко. Але можна знищити його ментально, власне відібравши у нього мову

«Мова відбиває історію народу і прогнозує його майбутнє. Нам ніхто і ніколи не дасть спокою. Знищити народ в 21 столітті – важко. Але можна знищити його ментально, власне відібравши у нього мову», - говорить автор книги.

Шосте перевидання книги пов'язане із другим етапом всеукраїнської кампанії «Нас єднає мова!», ініціатором якої виступив І. Васюник.

«Кожне слово, якщо ви відкриєте на будь-якій сторінці цієї книжки, воно є потужною зброєю проти сьогоднішньої антиукраїнської влади», - зазначив видавець І. Васюник.

Також він додав, що книжку «Мова і нація» передадуть у бібліотеки шкіл, дитячих будинків, вищих навчальних закладів Львова та інших регіонів України.

Окрім того, Я. Радевич-Винницький в продовження теми щодо «мовного» закону та культури мови українських політиків додав: «Основна причина того, що українські політики найвищого рангу так погано розмовляють українською – відсутність мовленнєвої практики. Адже одна справа говорити українською виключно з-за трибуни і зовсім інша – щодня. Справді, численні помилки, перекручування слів, жахливий акцент та нестерпний суржик – мовленнєва реальність українського політикуму. А основною причиною цього є двомовність можновладців – коли на роботі вони вимушено розмовляють українською, а вдома, між собою – російською. Візьмімо М. Азарова. Людина прожила в Україні 28 років, а говорити українською так і не навчилася. Звичайно, тут з одного боку можна брати до уваги вік, але з іншого – інтелект».

Нагадаємо, праця Ярослава Радевича-Винницького «Мова і нація» була написана у співпраці з Василем Іванишиним і до сьогодні є інтелектуальним бестселером. До цього часу книжку вже перевидавали п’ять разів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі