• Головна
  • Бізнес з нуля по системі дропшіппінг
Новини компаній
16:20, 21 грудня 2017 р.

Бізнес з нуля по системі дропшіппінг

Новини компаній
Бізнес з нуля по системі дропшіппінг

Англомовне слово «Dropshipping» перекладається, як «прямі поставки». Етимологія словосполучення вже описує призначення даної роботи: прямі поставки товарів від виробника до споживача.

Дропшиппінг Україна - це особливий різновид продажів інтернет-магазинів, при якій покупець отримує товар від виробника. Простими словами - це посередництво. У ролі сполучного елемента виступає організатор бізнесу: він знаходить попит, і здійснює пропозицію. Ще простіше кажучи, цей посередник реалізовує зустріч товару з покупцем.

Схематично це буде виглядати так:

• суб'єкт 1 - виробник, який і є творцем продаваного продукту. Він може знаходиться в будь-якій точці земної кулі;

• суб'єкт 2 - це, ми, прямий постачальник взуття в Україні, власники торгової точки, яка має свій інтернет-сайт, що рекламує товар;

• суб'єкт 3 - покупці, люди, яких ви зумієте зацікавити своїми пропозиціями. Це торгові сторінки, сайти, приватні особи, які продають в олх.

Таким чином, продавець не реалізовує товар фізично, а лише знаходить на нього покупця, замовляє необхідний продукт у виробника із зазначенням адреси доставки (клієнта). Виходить, що, не маючи на руках матеріальних товарів або послуг, дропшіппер отримує винагороду. Прибуток формується на різниці ціни, зазначеної посередником і виробником.

Так ми і прийшли до висновку, що дропшіппінг - бізнес, який може почати будь-який бажаючий, не маючи стартового капіталу і не здійснюючи вкладення.

Бізнес з нуля по системі дропшіппінг, фото-1

Чому дропшіппінг взуття - вигідно?

Прямому постачальнику взуття, компанії obuff.com.ua потрібні партнери по Дропшиппінг. Співпраця з нами принесе багато позитивних моментів:

1. Ніякого стартового капіталу і особистих вкладень. Ви просто реєструєтеся на нашому сайті, завантажуєте каталог якісного взуття і починаєте її пропонувати на будь-якій торговельній площадці або в соціальній мережі, виставляючи свої розцінки.

2. Немає необхідності орендувати офісне приміщення для роботи або під склад. Замовлення вашим клієнтам будемо відправляти ми самі.

3. Можливість заробити непогані гроші, маючи при цьому тільки девайс з інтернетом і мобільний для зв'язку.

Кілька порад для наших майбутніх партнерів

Як і будь-який інший вид торгово-економічної діяльності, дана передбачає виконання головної вимоги: клієнт завжди правий. Якщо трапилися конфузи з постачальниками (обороти великі, вони не виключені) або з торгово-транспортними компаніями, від цього не повинен постраждати ваш замовник. Взагалі заробіток онлайн - це завжди підвищений інтерес до клієнтів і орієнтованість на задоволення їх потреб. До цього найважливішого вимоги додаються ще такі рекомендації:

• якісна і цікава реклама

• грамотно спланований маркетинг

• креативний і творчий підхід.

Відкрийте свій вигідний бізнес по Дропшиппінг взуття з нами!

Інтернет-магазин взуття "Obuff".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дропшиппінг #бізнесзнуля #партнери #пряміпоставки #спільніпокупки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...