• Головна
  • 24-річний в’єтнамець, який живе у Львові, презентував пісню українською мовою Відео
11:22, 12 грудня 2017 р.

24-річний в’єтнамець, який живе у Львові, презентував пісню українською мовою Відео

24-річний в’єтнамський співак Чан Куок Кхань, який вже кілька років живе у Львов, презентував пісню українською мовою.

Про це повідомляє сайт 032.ua з посиланням на видання "Експерс-онлайн". 

Пісня має назву "Говори зі мною", а слова до композиції написав відомий український поет Юрко Іздрик.

На каналі YouTuve вже опублікований офіційний кліп на цю пісню:

За словами Чана Куок Кханя, ідея створення цієї пісні була доволі випадковою.

"В той момент, коли я був зневірений, розгублений, втратив надію... пішов прогулятися і звернув увагу, що на одній із вуличок Львова на стіні був написаний вірш Ю. Іздрика під назвою «Молитва»", - розповідає Кхань.

Співак довго не міг забути слова "говори зі мною", тож за деякий час вирішив звернутись до Іздрика з проханням дозволити використати його вірш та перетворити на пісню.

"Я був надзвичайно радий, коли автор поезії, Юрій Іздрик, дозволив використати його рядки для моєї музики. Ось так і народилась пісня", зазначає співак.

До слова, ця пісня незабаром стане частиною дебютного альбому виконавця.

Зазначимо, що Чан Куок Кхань вже кілька років живе в місті Лева та навчався у Львівській політехніці. За цей час він встиг вивчити українску мову, а згодом подався на проект "Голос країни", де підкорив суддів виконанням української пісні "Скрипка грає".

Читайте також на нашому сайті: 

Як 14-річний хлопчик з Львівщини підкорив своїм талантом глядачів та суддів проекту "Голос. Діти" , ВІДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #032ua #новини #Львів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...