
19:02, 11 грудня 2017 р.
Завтра обмежать водопостачання в частині Галицького району
Через переврізку новозбудованого трубопроводу та підключення приєднань до житлових будинків на вул. Рутковича, завтра, 12-го грудня, в частині Галицького району не буде водопостачання.
Про це повідомляє прес-служба міської ради Львова з посиланням на "Львіводоканал".
Вже з 10:00 води не буде в таких будинках: вул. Стрийська (парна сторона від № 2 до № 48, непарна від № 1 до № 19), вул. Лижвярська – вул. Літня – вул. Дзиндри – вул. І.Франка (парна сторона від № 88 до № 148, непарна від № 101 до № 123) – вул. Паркова – вул. Самчука – вул. Лемика – вул. Мушака – вул. Свєнціцького.
Відновити подачу води планують о 18:00.
Нагадаємо, що в ніч на 9 грудня внаслідок масштабної аварії на магістральному водопроводі "Плугів - Винники", майже 80 вулиць у Личаківському районі лишилися без водопостачання. Аварійні бригади "Львівводоканалу" змогли ліквідувати масштабний прорив лише надвечір неділі, 10-го грудня.
Читайте також на нашому сайті:
перекриють перехрестя вулиць Тернопільська - П.Мирного – Угорська – С.Литвиненка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:49, 16 березня
09:49, 16 березня
06:44, 19 березня
11:59, 20 березня
09:49, 16 березня
live comments feed...
Коментарі