• Головна
  • «Львівводоканал» розшукав, хто засмердів все місто
08:56, 5 вересня 2012 р.

«Львівводоканал» розшукав, хто засмердів все місто

Результати аналізів стоків показали, що вміст забруднюючих речовин в них перевищує гранично допустимі концентрації в кілька разів. Зокрема, максимальні коефіцієнти перевищення у стоках ПрАТ «Компанія Ензим» у серпні досягали 7,5 разів.

Згадане підприємство продовжує порушувати «Правила приймання стічних вод у міську систему каналізації», повідомляє прес-служба мерії.

Наразі міська влада проводить робочі зустрічі з керівництвом компанії та узгоджує першочерговий план заходів для покращення роботи каналізаційних очисних споруд міста. «Ензим» пропонує завершити реконструкцію власних очисних споруд і запустити анаеробний реактор до 2014 р. Але для запобігання поширення неприємних запахів в районів вулиць Богданівська, Старознесенська, Пластова, необхідно терміново герметизувати каналізаційний колектор на вул.Богданівській.

“Ми наполягаємо на тому, щоб саме «Ензим» інвенстував кошти у згадані роботи”, - заявив в.о. директора ЛМКП «Львівводоканал» Степан Пакіж.

Нагадаємо, для виявлення причин неприємного запаху у місті впродовж 2011-2012 рр. були проведені наукові та лабораторні екологічні дослідження, які фінансувалися за рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища.
Фахівці ПМП «Екозахід» проводили відбір та аналіз проб повітря в точках скиду виробничих стічних вод в комунальну каналізацію Львова. Результати досліджень засвідчили, що основними джерелами утворення та поширення неприємного запаху є викиди сірководню, аміаку та метилмеркатану в каналізаційних колодязях дванадцяти із двадцяти двох обстежених підприємств.

Саме надмірно концентровані органічні стоки завдають непоправної шкоди роботі міських очисних споруд. Перевищення показників біологічного споживання кисню у промислових стоках у 3-4 рази призводить до загибелі мікроорганізмів активного мулу на аналізаційних очисних спорудах, зазначили у ЛМКП «Львівводоканал».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...