• Головна
  • Жеки вже взялися за підготовку до опалювального сезону
10:40, 3 вересня 2012 р.

Жеки вже взялися за підготовку до опалювального сезону

Для забезпечення своєчасної підготовки житлово-комунального господарства Львівської області до опалювального сезону 2012/13 року у Львівській облдержадміністрації створено обласну робочу групу з координації виконання заходів, яку очолив заступник голови облдержадміністрації Володимир Губицький.

На сьогодні органи місцевої влади та місцевого самоврядування розробили та затвердили заходи щодо підготовки об’єктів життєзабезпечення населених пунктів до роботи в зимових умовах, створено комісії (штаби) для забезпечення своєчасної виконання заходів, вирішення проблемних питань та надання допомоги.

Пріоритетними завданнями підготовчого періоду визначено:

- виконання запланованих заходів з підготовки об'єктів життєзабезпечення населених пунктів області до роботи в зимовий період 2012/13 року у повному обсязі та у встановлені терміни;

- забезпечення до початку опалювального сезону стовідсоткових розрахунків за спожиті енергоносії.

Також в рамках підготовки до роботи в новому опалювальному сезоні в області за оперативними даними проведено комплексну підготовку  5938 житлових будинків, 318 шкіл, 408 дитячих садків, 178 закладів  охорони здоров’я.

Відповідно до Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій та Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, серед заходів з підготовки житлових будинків до опалювального сезону передбачені роботи з прочистки димових та вентиляційних каналів. Виконання цих робіт забезпечують  суб’єкти господарювання, які надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій або спеціалізовані підприємства  що мають ліцензії на виконання даних робіт.

Зазначимо, головне управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації постійно проводить наради та робочі зустрічі за участю представників територій, відомств, організацій та установ різного підпорядкування з метою забезпечення вчасного та якісного виконання робіт з підготовки до опалювального сезону2012/13 року. Також вищезазначене управління здійснює моніторинг підготовки до опалювального періоду, завдяки якому є змога виявляти та усувати недоліки чи недопрацювання в ході виконання планових робіт.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...