ЛАЗи проходять сертифікацію у Росії

Наразі ЛАЗ проводить  сертифікаційні випробування своєї продукції  з перспективою її подальшої реалізації на ринку Росії, - повідомляє "Львівський портал".

Вже понад тиждень на заводі у Львові перебувають спеціалісти російського автополігону з міста Дмитрова, які були скеровані компанією САТР-Фонд Росії для проведення випробувань транспорту. Методами лабораторних та пробігових випробувань вони проводять перевірку автобусів та тролейбусів виробництва ЛАЗ на відповідність сертифікаційним вимогам Російської Федерації.

Як  відзначив  генеральний директор ТОВ «ЛАЗи» Володимир Дзунза, російські вимоги до транспорту дещо відрізняються від європейських. Зокрема, під час сертифікації автобусів та тролейбусів спеціалісти приділяють велику увагу рівню шуму та загазованості в різних місцях салону, на робочому місці водія, вимогам щодо електробезпеки, гальмівним властивостям транспорту, його керованості тощо. 

Водночас, за його словами, проведення такої сертифікації дасть змогу підприємству брати участь у тендерах та здійснювати  поставки транспорту на ринок Росії.

Нагадаємо, нещодавно на виставці Busworld 2012 у  Росії ЛАЗ представив два автобуси – середньої місткості  Ланер 141 та Сіті ЛАЗ із газовим двигуном, які викликали жвавий інтерес з боку російських покупців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі