За шість місяців підприємства Львівщини отримали понад 309 млн прибутку

Фінансовий результат до оподаткування великих та середніх підприємств  (без сільськогосподарських підприємств та установ,  що утримуються за рахунок бюджету) за січень–червень 2012р. становив 309,7  млн.грн. прибутку.

Позитивний фінансовий результат забезпечили підприємства транспорту та зв’язку,  торгівлі,  операцій з нерухомим майном,  оренди, інжинірингу та надання послуг підприємцям, наприклад, меблі за індівідуальним замовленням .

Прибутковий фінансовий результат підприємств транспорту та зв’язку збільшився порівняно з відповідним періодом попереднього року на 18,8% і становив 323,4 млн.грн. 

У торгівлі фінансовий результат становив 150,7  млн.грн.  прибутку, що у 6,9  раза більше,  ніж за відповідний період попереднього року. Прибутковий фінансовий результат отримали підприємства,  які займались торгівлею автомобілями та мотоциклами,  їх технічним обслуговуванням і ремонтом,  тоді як підприємства оптової та роздрібної торгівлі зазнали збитків (1,0 млн.грн. та 14,2 млн.грн. відповідно). 

У промисловості збитковими були 49,7%  підприємств.  Основна частина від’ємного фінансового результату зосереджена у підприємств з виробництва та розподілення електроенергії,  газу та води (151,4  млн.грн. збитку проти 330,1 млн.грн. прибутку за січень–червень 2011р.) та добувної промисловості (72,0 млн.грн.).  Підприємства переробної промисловості отримали 141,7  млн.грн.

прибутку проти 44,1  млн.грн. збитку за відповідний період попереднього року.  Позитивний фінансовий результат забезпечили підприємства з виробництва харчових продуктів,  напоїв та тютюнових виробів (67,7 млн.грн.),  машинобудування (65,0  млн.грн.),  хімічної та нафтохімічної промисловості (61,6 млн.грн.), оброблення деревини та виробництва виробів з деревини,  крім меблів (22,8  млн.грн.),  целюлозно-паперового виробництва;  видавничої діяльності (20,6  млн.грн.),  легкої промисловості (1,6  млн.грн.).  Водночас збитковий фінансовий результат у підсумку зазнали підприємства з виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції та металургійного будівництва та будівництва готових металевих виробів (67,9 млн.грн. та 5,0 млн.грн. збитку відповідно). 

 Збитковий фінансовий результат отримали також підприємства будівництва (32,3 млн, грн.), діяльності готелів та ресторанів (20,5 млн.грн.), з надання комунальних та індивідуальних послуг;  діяльності у сфері культури та спорту (17,9  млн.грн.),  фінансової діяльності (16,1  млн.грн.), охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (8,9 млн.грн.).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі