Де у Львові вивчити англійську і скільки це коштує

Якщо Ви прагнете до кар'єрного зростання, хочете налагодити широке коло професійних контактів або просто подорожувати легко за кордоном, Вам необхідно добре знати англійську.  Тому 032.ua підготував  для Вас інформацію про те, де у Львові навчають вільно розмовляти, розуміти, читати та писати англійською, як новачків, так і тих, хто хоче покращити свій рівень знання цієї мови. 

Агенція іноземних мов “Руна”

Агенцію “Руна” було засновано у 2000 році.Тут можна вивчати англійську у звичайних групах (6-8 людей), у міні-групах (лише для двох), а також індивідуально. Окрім цього в агенції іноземних мов є суботній мовний клуб і корпоративні мовні курси, які розвивають професійні, комунікаційні, мовні навики, необхідні для ділового листування, ведення переговорів із іноземцями та проведення зборів.

Спосіб вивчення англійської - комунікативна методика, у які залучено чотири види мовленнєвої діяльності: reading, writing, speaking, listening.

Визначення рівня англійської – тестування. Проводиться безкоштовно.

Один курс вивчення англійської складається із 48 занять, тобто 96 академічних годин. Зазвичай, заняття проводять двічі або тричі на тиждень.

Додамо, що агенція іноземних мов “Руна” є сертифікованим центром по складанню міжнародних іспитів.

Вартість навчання: від 680 до 830 гривень в місяць.

Де дізнатися деталі? Отримати детальнішу інформацію про послуги агенції іноземних мов “Руна” можна за телефонами: (067) 313-09-13 , (032 ) 242-08-82 або на сайті: http://www.runa.org.ua/ua/  .

Центр іноземних мов “Азбука світу”

Центр іноземних мов “Азбука світу” працює на ринку уже понад 8 років. Тут пропонують індивідуальні, групові (5-8 людей) та корпоративні заняття із англійської. Також “Азбука світу” проводить заняття і по скайпу.

Спосіб вивчення англійської - комунікативна методика, у які залучено чотири види мовленнєвої діяльності: reading, writing, speaking, listening.

Визначення рівня англійської – тестування. Проводиться безкоштовно. 

Групові заняття у центрі іноземних мов “Азбука світу”, зазвичай, відбуваються двічі на тиждень із кваліфікованим викладачем, тривалістю по півтори години. Що стосується індивідуальних занять, то їх тривалість і періодичність визначається безпосередньо від потреби студента.

Загалом у центрі іноземних мов "Азбука світу" є шість навчальних рівнів.

Вартість навчання:  повна ціна за курс іноземної мови у групі, тривалістю два з половиною місяці , коштує від 2 100 гривень,  включно із навчальними матеріали.

Де дізнатися деталі? Отримати детальнішу інформацію про напрямки  діяльності центру іноземних мов “Азбука світу” можна за телефонами: (093) 63 22 453, (067) 67 24 773, (032) 297 05 54 або на сайті: http://azbukasvitu.lviv.ua/ .

Американська Англійська Школа (АмЕС)


Американська Англійська Школа (АмЕС) працює на ринку вивчення іноземних мов понад 23 роки. Навчання проводиться у індивідуальній, груповій, корпоративній формі а також за допомогою скайпу. Є можливість обрати систему навчання - «два викладачі», яка передбачає навчання двічі на тиждень у групі та одне заняття індивідуально.

Визначення рівня англійської – безкоштовно проводиться усна співбесіда на визначення рівня знання мови а також надаються тести з граматики та слухання на основі яких визначається подальший план навчання.

Спосіб вивчення англійської - на основі комунікативної методики навчання з охопленням усіх аспектів вивчення мови: reading, writing, speaking, listening. Акцент здійснюється на розвиток мовлення та покращення навичок спілкування для їх подальшого застосування у мовному середовищі.

Зазвичай, заняття в школі відбуваються двічі на тиждень, тривалість по півтори години. Один курс у мовній школі триває в середньому чотири місяці (семестр). За цей час відбувається 40-60 занять. По завершенню навчання студенту видається сертифікат про проходження курсу та отриманого рівня знань. Наявна можливість підготовки до здачі таких міжнародних іспитів як IELTS, TOEFL, GMAT та інших.

Додамо, що заняття в Американській Англійській Школі відбуваються як з україномовними викладачами так і з носіями мови, а щосуботи для покращення розмовного рівня мови та навичок спілкування проходять безкоштовні Клуби Англійської мови - AmES Speaking Clubs.

Вартість: від 430 гривень за місяць.

Де дізнатися деталі? Отримати детальнішу інформацію про АмЕС можна за телефонами: (0322) 240 34 44 , (097) 244 00 44 , (093) 380 34 34 , (050) 431 16 44 або ж на сайті: http://ames.org.ua .

Мовний центр БОЯР

Мовний центр має досвід викладання іноземних мов понад десять років. Тут надають можливість вивчати чотири іноземні мови індивідуально або з групою (кількість учасників у групі - до 8 осіб). Пропонуємо корпоративне вивчення англійської мови (до 8 студентів у групі).

Заняття інтерактивні, цікаві та відповідають міжнародним стандартам освіти. Вони складаються із чотирьох обов'язкових  компонентів: слухання, говоріння, читання та письма. Це сприяє гармонійному та всебічному розвитку навичок володіння мовою.

Визначення рівня англійської – тестування. Проводиться безкоштовно.

Зазвичай, заняття у мовному центрі відбуваються двічі на тиждень, тривалістю по 60 хвилин. За бажанням студентів, кількість годин збільшують.

Після закінчення певного рівня студент переводиться на наступний рівень і отримує сертифікат.

Додамо, що корпоративні навчання від мовного центру "Бояр" можуть проходити або безпосередньо у мовному центрі, або ж у Вашому офісі.  Відпочинок з "Бояр" так само корисний як і навчання. Boyar Сamp з носіями мови- улюблене місце відпочинку учнів та гостей центру. Освітні подорожі, практична англійська за межами класу та комунікативні клуби роблять відпочинок активним, корисним та приємним.

Вартість: від 440 грн за місяць або семестру від 2000  грн.

Де дізнатися деталі? Отримати детальнішу інформацію про мовний центр "Бояр" за телефоном: (098)09-55-679, (097)90-90-962 або ж на офіційній сторінці мовного центру "Бояр" у Facebook. 

Мовна школа Liberty


Мовну школу Liberty було засновано у Львові у 2005 році.

Мовна школа пропонує наступні види вивчення англійської: групові курси ( максимальна кількість людей у групі - 8), заняття з репетитором ( Ви можете обирати час та дні занять), напівіндивідуальні заняття (Ви вчитеся з другом і платите на 40% дешевше), корпоративна англійська ( заняття проводяться у Вашому офісі у зручний для Вас час ), англійська мова онлайн ( заняття проводяться у зручний для Вас час, можлива безготівкова форма оплати ).

Спосіб вивчення англійської — Direct Method (Callan Method).

Його характерною особливістю є те, що більша частина занять складається з усних вправ у вигляді діалогу між викладачем та учнями, в ході якого викладач задає питання, які містять у собі вже вивчену лексику або граматичні конструкції. Таким чином, новий матеріал надійно закріплюється на практиці. Це дозволяє швидко подолати мовний бар’єр.

Якщо Ваш рівень володіння мовою вищий від початкового, Ви можете у будь-який день розпочати вивчення англійської. Якщо Ви тільки розпочинаєте вивчення мови, Вам запропонують групи, які стартуватимуть у найближчий час.

Навчаючись за Direct Method, Ви не зобов’язані виконувати домашні завдання. Причиною цього є систематичне повторення пройденого матеріалу.

Визначення рівня англійської – тестування (безкоштовне).

Вартість навчання: 1 місяць вивчення мови у групах (8 занять) – 720 гривень, 3 місяці (25 занять) – 2000 гривень, 6 місяців (50 занять) – 3800 гривень.

Де дізнатися деталі? За телефонами: (032)242-45-42, (067)505-0093, (097)660-8306 або ж на сайті: http://liberty.lviv.ua. 

Автор: Ірина ТРУШ.

Руна Азбукасвіту АмЕС БОЯР Liberty англійська_мова курси_англійської_мови_у_Львові новини 032.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Суспільство
9 вересня цього року патрульні виявили на вул. Пасічній у Львові водія автомобіля “Nissan”, який порушив ПДР. Під час спілкування, у нього виявили ознаки алкосп’ яніння. Тест на драгері показав перевищення алкоголю в крові у 8 разів (1.6 проміле).  Як розповіли у прес-службі патрульної поліції Львівської області, 2 жовтня цю справу розглянули у райсуді міста Львова та звільнили водія від відповідальності, у зв’язку “з відсутністю події адміністративного пр...
Влада
На вулиці Антонича, навпроти будинку №8, у Львові таки зведуть багатоквартирний житловий будинок із вбудованими громадськими приміщеннями.  Відповідні містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта затвердили для громадянок Рехлицької Стефанії-Ірини Михайлівни та Лапінської Олени Степанівни на виконкомі ЛМР 19 жовтня, - передає 032.ua.   Раніше це питання уже виносили на розгляд виконавчого комітету, але остаточне рішення відтермінували до з’ясув...
Культура
Протягом дня-відкриття Бієнале довіри, 19 жовтня, кілька десятків ресторанів Львова будуть працювати в експериментальному режимі з "відкритим" чеком. Про це повідомили у прес-службі ЛМР, інформує 032.ua. Це означає, що гості матимуть змогу самостійно визначити суму, яку готові заплатити за обслуговування. Читайте також: Свято шоколаду, концерти та вистави: куди піти у Львові цього тижня Як пояснив співініціатор Бієнале довіри у Львові, ресторатор Марк Зарх...
Суспільство
Встановлять пам’ятник зусиллями ГО “Відродження Знесіння”, але попередньо Личаківська РА має облаштувати благоустрій території. Як передає кореспондент 032.ua, 19 жовтня виконком ЛМР погодив дозвіл райадміністрації на закупівлю облаштування громадського простору на Польовій, 29. Відкрити пам’ятний знак мають намір в грудні цього року, виготовлять і встановлять його за кошти громадської організації. Читайте також: На вулиці Героїв Крут з’явиться багатокварт...
Влада
19 жовтня на засіданні виконкому ЛМР затвердили містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованим паркінгом на вул. Героїв Крут, 9-А. Як повідомляє кореспондент сайту 032.ua, на місці майбутньої новобудови мають знести існуючі споруди.   Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта затвердили громадянину Дякунчаку Івану Івановичу.   Читайте також: У центрі Львова...
Суспільство
19 жовтня виконком ЛМР погодив містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва на реставрацію нежитлового приміщення на пл. Ринок, 19 із пристосуванням під магазин-салон.  Як повідомляє кореспондент 032.ua, облаштовувати магазин із відновленням історичного входу замість вікон буде ПП “Краєзнавець”. Зазначимо, що будівля, яка підлягає реставрації на пл. Ринок, 19 є пам’яткою архітектури національного значення, охоронний No 326/18. Що саме будут...
Суспільство
Працівники Управління поліції охорони Львівщини затримали двох юнаків віком 22 та 23 років, які проникли на територію режимного об'єкту - львівської телевежі, що на Високому замку. Двох хлопців затримали близько 18:30 працівник воєнізованої охорони Управління поліції охорони у Львівській області,  зазначають у відділі комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області.  Відомо, що затриманим юнакам 22 та 23 роки. Після затримання їх доставили у Галицький райві...
Екологія
19 жовтня на засіданні виконкому ЛМР прийняли рішення про встановлення підземних контейнерів для збору побутових відходів.  Як повідомляє кореспондент сайту 032.ua, контейнери з’являться у центрі міста, по вул. Словацького, 18 і замінять уже наявний сміттєвий майданчик біля сусіднього будинку під №16. Цей проект є пілотним, і якщо він буде успішним, то у Львові задумаються над ширшим його впровадженням. З міського бюджету на це не будуть витрачати коштів:...
Суспільство
19 жовтня на засіданні виконкому ЛМР прийняли рішення про організацію та проведення уже традиційного ярмарку до Різдвяних свят. Як передає кореспондент 032.ua, ярмарок діятиме із 7 грудня до 20 січня на алеї перед Оперним театром та на площі Ринок.  Діятиме святкова зона у робочі дні з 11 до 22 години, у вихідні та на свята - з 10 до 23 години. Читайте також: На фасаді Львівського університету показали 3D-мапінг до 100-річчя ЗУНР, - ВІДЕО Охорону порядку з...