• Головна
  • Де у Львові вивчити англійську і скільки це коштує
00:00, 25 листопада 2017 р.

Де у Львові вивчити англійську і скільки це коштує

Де у Львові вивчити англійську і скільки це коштує

Якщо Ви прагнете до кар'єрного зростання, хочете налагодити широке коло професійних контактів або просто подорожувати легко за кордоном, Вам необхідно добре знати англійську.  Тому 032.ua підготував  для Вас інформацію про те, де у Львові навчають вільно розмовляти, розуміти, читати та писати англійською, як новачків, так і тих, хто хоче покращити свій рівень знання цієї мови. 

Агенція іноземних мов “Руна”

Де у Львові вивчити англійську і скільки це коштує, фото-1

Агенцію “Руна” було засновано у 2000 році.Тут можна вивчати англійську у звичайних групах (6-8 людей), у міні-групах (лише для двох), а також індивідуально. Окрім цього в агенції іноземних мов є суботній мовний клуб і корпоративні мовні курси, які розвивають професійні, комунікаційні, мовні навики, необхідні для ділового листування, ведення переговорів із іноземцями та проведення зборів.

Спосіб вивчення англійської - комунікативна методика, у які залучено чотири види мовленнєвої діяльності: reading, writing, speaking, listening.

Визначення рівня англійської – тестування. Проводиться безкоштовно.

Один курс вивчення англійської складається із 48 занять, тобто 96 академічних годин. Зазвичай, заняття проводять двічі або тричі на тиждень.

Додамо, що агенція іноземних мов “Руна” є сертифікованим центром по складанню міжнародних іспитів.

Вартість навчання: від 680 до 830 гривень в місяць.

Де дізнатися деталі? Отримати детальнішу інформацію про послуги агенції іноземних мов “Руна” можна за телефонами: (067) 313-09-13 , (032 ) 242-08-82 або на сайті: http://www.runa.org.ua/ua/  .

Центр іноземних мов “Азбука світу”

Де у Львові вивчити англійську і скільки це коштує, фото-2

Центр іноземних мов “Азбука світу” працює на ринку уже понад 8 років. Тут пропонують індивідуальні, групові (5-8 людей) та корпоративні заняття із англійської. Також “Азбука світу” проводить заняття і по скайпу.

Спосіб вивчення англійської - комунікативна методика, у які залучено чотири види мовленнєвої діяльності: reading, writing, speaking, listening.

Визначення рівня англійської – тестування. Проводиться безкоштовно. 

Групові заняття у центрі іноземних мов “Азбука світу”, зазвичай, відбуваються двічі на тиждень із кваліфікованим викладачем, тривалістю по півтори години. Що стосується індивідуальних занять, то їх тривалість і періодичність визначається безпосередньо від потреби студента.

Загалом у центрі іноземних мов "Азбука світу" є шість навчальних рівнів.

Вартість навчання:  повна ціна за курс іноземної мови у групі, тривалістю два з половиною місяці , коштує від 2 100 гривень,  включно із навчальними матеріали.

Де дізнатися деталі? Отримати детальнішу інформацію про напрямки  діяльності центру іноземних мов “Азбука світу” можна за телефонами: (093) 63 22 453, (067) 67 24 773, (032) 297 05 54 або на сайті: http://azbukasvitu.lviv.ua/ .

Американська Англійська Школа (АмЕС)


Американська Англійська Школа (АмЕС) працює на ринку вивчення іноземних мов понад 23 роки. Навчання проводиться у індивідуальній, груповій, корпоративній формі а також за допомогою скайпу. Є можливість обрати систему навчання - «два викладачі», яка передбачає навчання двічі на тиждень у групі та одне заняття індивідуально.

Визначення рівня англійської – безкоштовно проводиться усна співбесіда на визначення рівня знання мови а також надаються тести з граматики та слухання на основі яких визначається подальший план навчання.

Спосіб вивчення англійської - на основі комунікативної методики навчання з охопленням усіх аспектів вивчення мови: reading, writing, speaking, listening. Акцент здійснюється на розвиток мовлення та покращення навичок спілкування для їх подальшого застосування у мовному середовищі.

Зазвичай, заняття в школі відбуваються двічі на тиждень, тривалість по півтори години. Один курс у мовній школі триває в середньому чотири місяці (семестр). За цей час відбувається 40-60 занять. По завершенню навчання студенту видається сертифікат про проходження курсу та отриманого рівня знань. Наявна можливість підготовки до здачі таких міжнародних іспитів як IELTS, TOEFL, GMAT та інших.

Додамо, що заняття в Американській Англійській Школі відбуваються як з україномовними викладачами так і з носіями мови, а щосуботи для покращення розмовного рівня мови та навичок спілкування проходять безкоштовні Клуби Англійської мови - AmES Speaking Clubs.

Вартість: від 430 гривень за місяць.

Де дізнатися деталі? Отримати детальнішу інформацію про АмЕС можна за телефонами: (0322) 240 34 44 , (097) 244 00 44 , (093) 380 34 34 , (050) 431 16 44 або ж на сайті: http://ames.org.ua .

Мовний центр БОЯР

Де у Львові вивчити англійську і скільки це коштує, фото-3

Мовний центр має досвід викладання іноземних мов понад десять років. Тут надають можливість вивчати чотири іноземні мови індивідуально або з групою (кількість учасників у групі - до 8 осіб). Пропонуємо корпоративне вивчення англійської мови (до 8 студентів у групі).

Заняття інтерактивні, цікаві та відповідають міжнародним стандартам освіти. Вони складаються із чотирьох обов'язкових  компонентів: слухання, говоріння, читання та письма. Це сприяє гармонійному та всебічному розвитку навичок володіння мовою.

Визначення рівня англійської – тестування. Проводиться безкоштовно.

Зазвичай, заняття у мовному центрі відбуваються двічі на тиждень, тривалістю по 60 хвилин. За бажанням студентів, кількість годин збільшують.

Після закінчення певного рівня студент переводиться на наступний рівень і отримує сертифікат.

Додамо, що корпоративні навчання від мовного центру "Бояр" можуть проходити або безпосередньо у мовному центрі, або ж у Вашому офісі.  Відпочинок з "Бояр" так само корисний як і навчання. Boyar Сamp з носіями мови- улюблене місце відпочинку учнів та гостей центру. Освітні подорожі, практична англійська за межами класу та комунікативні клуби роблять відпочинок активним, корисним та приємним.

Вартість: від 440 грн за місяць або семестру від 2000  грн.

Де дізнатися деталі? Отримати детальнішу інформацію про мовний центр "Бояр" за телефоном: (098)09-55-679, (097)90-90-962 або ж на офіційній сторінці мовного центру "Бояр" у Facebook. 

Мовна школа Liberty


Мовну школу Liberty було засновано у Львові у 2005 році.

Мовна школа пропонує наступні види вивчення англійської: групові курси ( максимальна кількість людей у групі - 8), заняття з репетитором ( Ви можете обирати час та дні занять), напівіндивідуальні заняття (Ви вчитеся з другом і платите на 40% дешевше), корпоративна англійська ( заняття проводяться у Вашому офісі у зручний для Вас час ), англійська мова онлайн ( заняття проводяться у зручний для Вас час, можлива безготівкова форма оплати ).

Спосіб вивчення англійської — Direct Method (Callan Method).

Його характерною особливістю є те, що більша частина занять складається з усних вправ у вигляді діалогу між викладачем та учнями, в ході якого викладач задає питання, які містять у собі вже вивчену лексику або граматичні конструкції. Таким чином, новий матеріал надійно закріплюється на практиці. Це дозволяє швидко подолати мовний бар’єр.

Якщо Ваш рівень володіння мовою вищий від початкового, Ви можете у будь-який день розпочати вивчення англійської. Якщо Ви тільки розпочинаєте вивчення мови, Вам запропонують групи, які стартуватимуть у найближчий час.

Навчаючись за Direct Method, Ви не зобов’язані виконувати домашні завдання. Причиною цього є систематичне повторення пройденого матеріалу.

Визначення рівня англійської – тестування (безкоштовне).

Вартість навчання: 1 місяць вивчення мови у групах (8 занять) – 720 гривень, 3 місяці (25 занять) – 2000 гривень, 6 місяців (50 занять) – 3800 гривень.

Де дізнатися деталі? За телефонами: (032)242-45-42, (067)505-0093, (097)660-8306 або ж на сайті: http://liberty.lviv.ua. 

Автор: Ірина ТРУШ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Руна #Азбукасвіту #АмЕС #БОЯР #Liberty #англійська_мова #курси_англійської_мови_у_Львові #новини #032.ua
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
39,42
39,55
EUR
42,30
42,70
PLN
9,85
9,93
Оголошення
live comments feed...