Наташа, або «Пам'ятник безіменній повії» - 032.ua

Наташа, або «Пам'ятник безіменній повії»

За кордоном кажуть: «Усі наші - Наташі». Або, як їх ще називають, путани, жриці кохання, блудниці, робітниці панелі, публічні жінки, мамзель, профури, платні давалки ... Чим Україна заслужила таку славу у світовому співтоваристві, зрозуміти не складно. Варто, наприклад, прилетіти на відпочинок до Туреччини або Дубай, в поле зору відпочиваючих відразу потрапляють російськомовні «мадам», які можуть не тільки підказати, де ближче кафе і подешевше сувеніри, а виконати за ваші гроші будь який інтимний каприз.

Хто визначає, чи потрапляє жінка в категорію повій чи ні? Так можна назвати дівчину на узбіччі, а можна і жінку, яка погоджується на с**кс за дорогі подарунки. І та, й інша, безумовно, корисливі, а чоловіки, так чи інакше, платять за с**кс. Одним словом, попит на «трудівниць ліжка» завжди був і завжди буде.

Нічний метелик, ну хто ж винен?
У нашій країні синдром «наташа» це вже майже норма життя. Визначати ступінь провини в цьому когось безглуздо, бо всі ми розуміємо, що відповідальність за наші вчинки лежить тільки на наших плечах. Але хтось же створює передумови для такого активного розвитку в Україні проституції? Кажуть, варто жінці раз 10-20 помилитися, і її вже вважають занепалою. Це, звичайно, жарт. Однак, як виявляється, самі «Наташа» не завжди вважають себе жертвами. Багато зробили цей крок усвідомлено і нітрохи не каються у виборі «професії». А інші каються, але продовжують жити за вже написаним кимось планом, страждають, виставляють себе жертвами, але не хочуть переписати сценарій ...

З іншого боку, нинішнє життя просто не залишає шансів деяким жінкам. Обставини штовхають їх на відчайдушні кроки.

Шейх блудницю соромив: "Ти, розпусна, п'єш,
Усім бажаючим тіло своє продаєш! "
 
"Я, - сказала блудниця, - і справді така,
Той ти, за кого мені себе видаєш? "- Омар Хайям.
Мудрець ще багато років тому зрозумів, що занепалі жінки, принаймні, чесні перед богом - вони називають ціну і продають товар. Решта - похибки.

Гостинна проституція
Публічні будинки або будинки терпимості функціонують в Україні з прадавніх часів і продовжують працювати зараз. Ласкаво просимо в Україну, кажуть іноземці, країну с**кс-туризму!
Традиція гостинної української проституції йде корінням глибоко в минуле. В цілому, - це звичаї, при яких господар пропонує свою дружину або дочку гостю. Правда, сьогодні це складно пов'язати з продажної любов'ю, гостинна проституція, - це, швидше - пережитки колишнього матріархату.

В даний час навіть поняття  вже вийшло з вжитку. Поняття пішло, а факт залишився.
Останнім часом «гостинні» українки працюють на виїзді. Багато хто виїжджає на Схід, дехто на Захід. Злачні місця-Туреччина і Єгипет. У Запоріжжі, наприклад, донині проживає молода особа, яка заробляє гроші постійними поїздками по вже звичному маршруту: Бангкок-Дубай-Марокко. У той час, коли дівчина перебуває «у відрядженні», її мама керує всіма справами доньки на Україні: будує будинок і виховує онуку. Такий спосіб життя панночка веде вже 10 років, живучи однією ногою в Україні, інший - ще десь.

«Любові» всі віки покірні
Всі нічні метелики, незалежно від віку, виконують одну і ту ж «роботу» - задовольняють сексуальні апетити чоловічої половини населення. Однак, якщо «дівчинці за викликом» 14 ... це вже кримінал. Причому, за розтління малолітніх закони України призначають серйозне покарання, а в місцях позбавлення волі з насильниками-педофілами особливо не церемоняться.
Але бувають і інші крайнощі, коли «мадам» 45-50. Наприклад, в Одесі міліціонери затримали нещодавно путану-пенсіонерку. Бурхливо «відпрацювавши» по молодості, 45-річна «наташа» перекваліфікувалася в бандерші і почала займатися «постачанням» дівчат у борделі Туреччини. Хоча й «брудної» роботи, як і раніше не гребувала. Сутенерша підбирала дівчат, які опинилися в складному матеріальному стані, пропонуючи їм по 3000 $ за десять днів так званої «роботи». Разом з потенційними жертвами вона вилітала до Туреччини, підшукувала їм клієнтів - сексуальних партнерів і контролювала доходи, забираючи при цьому 40% грошей, отриманих дівчатами від клієнтів.

Суспільно-корисне тіло
Приносити користь суспільству - девіз українських повій. Багато хто з них щиро вважає, що краще вже чужий чоловік буде користуватися «платними послугами», ніж заведе коханку. Повії не розбивають сім'ї, коханки роблять це щодня.

У Харкові, близько місяця тому, співробітники УБОЗ припинили діяльність злочинної групи, що займається відправкою до Росії українських жінок для подальшої сексуальної експлуатації. Ще десяток українок, які бажають задовольнити закордонні апетити, благополучно не доїхали до Тверської ...

А в Кривому Розі міліція нещодавно затримала чотирьох «масажисток». Одна з дівчат, 21-річна уродженка Апостолове, займала відразу дві "посади": в її обов'язки входило і звідництво і, власне, надання платних послуг. Три інші дівчата задовольняли фізіологічні потреби клієнтів у так званому "масажному салоні". До слова, ціна на криворізьких дівчаток вельми демократична. Путани, які були затримані правоохоронцями, надавали інтим-послуги за скромну плату - 450 гривень.

Ще одне «суспільно-корисне тіло» потрапило до рук правоохоронців на Кіровоградщині. Тут міліція затримала співробітницю благодійного фонду (!), Яка роздавала презервативи плутана. За міліцією не заіржавіло: жінці інкримінували проституцію.

А ось тандем колишніх повій, а нині сутенерш з Миколаєва та Херсона, проіснував досить довго, але розпався завдяки втручанню міліції. 31-річна жінка у свій час сама активно надавала інтимні послуги, а через кілька років задумалася про зміну сфери діяльності й вирішила зайнятися більш прибутковим бізнесом. Разом зі своєю подругою з Херсона вона орендувала дві квартири в одному з районів Миколаєва. Досить швидко штат співробітниць поповнився п'ятьма дівчатами у віці від 18 до 25 років, яких запросила на роботу херсонська подруга. Незабаром бізнес налагодився і став приносити прибуток. Щодня послугами «жриць кохання» користувалися від 10 до 15 жителів міста. Повії отримували 50% заробітку, інші 50% - сутенер залишала собі.
Під прикриттям
Більшість тих, про кого йде мова, так і працюють - так би мовити, «під прикриттям». В основному борделі України - це масажні салони, spa-салони та сауни. Навіть у ресторанах і клубах вам можуть запропонувати «пройти в номери», де за помірну плату - 200-500 $ «королева напівтемряви» виконає будь-яке ваше бажання.
Останній випадок, коли сауна перетворилася в бордель, був розкритий на початку травня в Маріуполі. Правоохоронці затримали 50-річну жінку, яка була робітницею однієї з саун міста і впродовж місяця поставляла клієнтам «дівчат». Саме на її зміну регламент роботи сауни коректувався і відвідувачам надавалися заборонені послуги за певну винагороду. Варто відзначити, що в робочій групі у заповзятливої Маріупольчанка налічувалося близько 10 дівчат віком від 18 до 25 років. Вони прибували по дзвінку і виконували свої завдання. За свою роботу вона брала 30% від отриманої дівчатами суми (досить демократично, якщо згадати миколаївську таксу 50 на 50). В ході огляду сауни були вилучені грошові кошти, чорнові записи, номери телефонів дівчат, які займалися проституцією. При цьому, господар сауни про даному виді діяльності своєї робітниці навіть не здогадувався ... Ну, або казав, що не здогадувався.
Нерідко «метелики» працюють «під прикриттям» міліції. Вони «кришують» борделі, замасковані під масажні та spa-салони. Продажні полісмени, в першу чергу, самі користуються послугами «нічних метеликів», і тільки потім - беруть у «бандерші» або сутенерів хабара за мовчання ...
До прикладу, в Сімферополі зовсім недавно під виглядом масажних салонів в декількох районах міста працювали кубла розпусти, де "масажистки" за грошову винагороду надавали сексуальні послуги клієнтам. У кожному салоні були затримані молоді дівчата, робітниці с**кс-індустрії. Найцікавіше, що, незважаючи на очевидність діяльності, деякі "масажистки" доводили, що вони займаються виключно класичним оздоровчим масажем.
Так от, все там же, в Сімферополі, міліціонерів звинуватили в отриманні 4 тис. грн. від повії за прикриття її діяльності. Як ще путана «умаслівается» правоохоронців, щоб вони закривали очі на її «роботу» - залишається тільки здогадуватися ....
А ось кому прикриття було не потрібно, так це елітним повіям Донбасу. Навесні міліція влаштувала в Донецьку облаву і «накрила» путан екстра-класу. <span title="В рекламе своей деятельности группа «жриц любви» не нуждалась." f="У рекламі своєї діяльнос

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
У суботу, 19 січня з 11:00 до 19:00 у кінотеатрі Lviv Film Center (вул. Володимира Великого 14а), відбудеться благодійний фестиваль на підтримку ветеранів АТО, які отримали важкі поранення в російсько-українській війні та обмежені в пересуванні. Про це 032.ua повідомили організатори події. У межах фестивалю діятиме ярмарок, де можна придбати унікальні вироби, зроблені ветеранами - сувеніри, прикраси, іграшки, одяг, предмети декору тощо, о 14:00 проведуть т...
Кримінал
Нещодавно суд обрав міру запобіжного заходу 39-річному червоноградцю, якого підозрюють в умисному вбивстві. Як повідомили у прес-службі прокуратури Львівщини, йдеться про інцидент, що трапився 12 січня цього року у центрі міста Червоноград. Під час розпивання алкоголю із 30-річним знайомим, між ним та підозрюваним виник раптовий конфлікт, у ході якого зловмисник вдарив чоловіка ножем у шию. Поранення виявилось несумісним із життям, і потерпілий помер на мі...
Пригоди
15 січня вночі, у селі Верхобуж Золочівського району сталася пожежа у житловому будинку. Як повідомили у прес-службі ГУ ДСНС у Львівській області, внаслідок події загинув 48-річний власник помешкання. Пожежу ліквідували за півтори години, вогонь знищив перекриття і підлоги в будинку, речі домашнього вжитку. Читайте також: У Львові на Медової Печери горіла квартира У поліції Львівщини зазначають, що тіло загиблого - без видимих ознак насильницької смерті. П...
Суспільство
13 січня стало відомо про те, що під час шкільної поїздки в Італію, десятикласника Львівської школи №98 залишили напризволяще на кордоні, оскільки в нього не виявилось біометричного паспорта. Про ситуацію розповіла мати хлопця - Тетяна Бойко - у соцмережах, - передає 032.ua. За словами львів'янки, у школяра був із собою діючий закордонний паспорт, але не біометричний, а звичайний, який йому помилково дали батьки. Уже перед проходженням кордону хлопець вияв...
Бізнес
Державне підприємство "Арена Львів" оголосило про початок відкритих торгів на капітальний ремонт стадіону, в рамках якого передбачається заміна футбольного газону. Відповідне оголошення було опубліковане на порталі публічних закупівель Prozorro, інформує кореспондент сайту 032.ua. У технічній документації зазначається, що компанія-переможець торгів має виконати демонтаж існуючого газону, провести вирівнювання майданчику основи поля, а також укласти гібридн...
Пригоди
15 січня по обіді у Львові на вулиці Медової Печери, 7 виникла пожежа на балконі квартири, що розташована на другому поверсі п'ятиповерхівки. Як повідомили у прес-службі ГУ ДСНС у Львівській області, рятувальникам вдалося не допустити розповсюдження вогню та врятувати квартиру від знищення. Вогнеборці працювали у апаратах захисту органів дихання. Читайте також: 10 крутих музеїв Львова, де не соромно зробити селфі Пожежу ліквідували о 14:30. Вогонь знищив о...
Пригоди
15 січня зранку на трасі Львів - Краковець, поблизу села Івано-Франкове на Яворівщині не розминулись автомобіль "Тойота" і мікроавтобус "Пежо". Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівщини, за кермом автомобіля перебувала 25-річна мешканка одного з сіл району, а мікроавтобусом керував 43-річний житель іншого села в Яворівському районі. Унаслідок зіткнення, обоє водіїв отримали тілесні ушкодження. Читайте також: 10 львів’ян, якими варто пишатись, з...
Пригоди
15 січня вночі, у Львові на вулиці Христофора Колумба, 4 у приватній квартирі виявили літню жінку з отруєнням. Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, 70-річна жінка отруїлась, ймовірно чадним газом, та була госпіталізована у Львівську обласну клінічну лікарню у стані середнього ступеня важкості. Квартира львів'янки обладнана газовою колонкою. Працівники "Львівгазу" подачу природного газу до помешкання не припиняли. Обставини події встановлюються...
Кримінал
Нещодавно на Львівщині правоохоронці викрили схему систематичного одержання неправомірних вигод керівником одного із структурних підрозділів Західного офісу Держаудитслужби. Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, посадовець зловживав службовим становищем та постійно вимагав і отримував від працівників бюджетних установ Західного регіону держави неправомірних вигод. За хабарі, корупціонер обіцяв сприяти у приховуванні виявлених фіна...