
15:43, 17 серпня 2012 р.
Зброю митники через кордон не пропустили
Нещодавно під час митного огляду одного з міжнародних поштових відправлень, яке надійшло зі США на адресу одержувача в Україні, в Чернівецькій області, працівники Львівської митниці виявили підозрілі речі.
Посадові особи звернули увагу на картонну коробку. Як виявилось, там містились одяг, що був у використанні, та побутові предмети. А на дні лежали 6 упаковок з маркуванням, в кожній по 50 шт. предметів циліндричної форми жовтого кольору з чорними металевими наконечниками, схожих на патрони; предмет, схожий на ствол рушниці з маркуванням, що був у використанні, та дерев’яний предмет, схожий на приклад до рушниці. Все це було прикрите чорною поліпропіленовою плівкою.
Експерти встановили, що це мисливський карабін промислового американського виробництва, який є вогнепальною нарізною зброєю, придатною до стрільби, а також триста мисливських патронів кал. 5,6 мм кільцевого запалювання – також придатні для стрільби боєприпаси до мисливської вогнепальної нарізної зброї, зокрема і до цього карабіна.
Оскільки вогнепальну нарізну зброю та боєприпаси до неї переміщували з приховуванням від митного контролю серед особистих речей, за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 201 КК України, порушено кримінальну справу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
20:28, 16 грудня
18:44, 12 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
