• Головна
  • Сьогодні у Львові розпочнуть курсувати експрес-маршрутки
09:31, 6 вересня 2017 р.

Сьогодні у Львові розпочнуть курсувати експрес-маршрутки

Відсьогодні Львовом курсуватимуть три додаткові експрес-маршрути.

Додаткові автобуси з’єднають центр міста з автостанцією «Західна», що на Городоцькій, 359, інформують у прес-службі Львівської міської ради.

Про те, що містом курсуватимуть додаткові експрес-автобуси повідомив в.о. начальника управління транспорту Олег Партика.

За його словами, в управлінні транспорту постійно відслідковують пасажиропотоки і в разі потреби збільшуватимуть кількість машин, які курсують від АС «Західна».

Нагадаємо, вчора, 5-го вересня, голова ГО «За якісний транспорт» Святослав Товстига на сторінці організації у Фейсбуці повідомив, що у Львові на маршрути не виїхало 218 автобусів. Раніше він повідомляв, що цьогоріч вперше за останні три роки в осінній період у місті на маршрути виїхало менше 500 автобусів.

Тим часом, у міськраді пояснили, що на маршрути виїхали 538 автобусів, однак майже у 70-ти з них не відображався сигнал GPS-навігатора.

Читайте також на нашому сайті:

Приміським автобусам Львова змінили кінцеві зупинки та забрали з міста: як це вплинуло на пасажиропотік

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#транспорт #експрес_маршрутки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

ТОП новини
Жив був художник один: у центрі Львова мешканка самовільно пофарбувала фасад пам’ятки архітектури
Трамвайна лінія до UNBROKEN та чотири смуги руху: Львів отримав 5 мільйонів євро від Франції на старт проєкту
Полковник з посадовцями вкрав 64 мільйони: на Львівщині викрили масштабну схему розкрадання під час закупівель для армії, - ФОТО
У Львові стартує ремонт на вулиці Володимира Великого: облаштують велодоріжку, безбар’єрну зупинку та хідник
Оголошення
live comments feed...