
14:02, 28 серпня 2017 р.
Лікаря львівського «Охматдиту», який вимагав від пацієнтки хабар, можуть позбавити волі на три роки
Досудове слідство у справі уже завершили.
Відповідний обвинувальний акт за підозрою лікаря у хабарництві скерували до суду, інформують у прес-службі прокуратури Львівської області.
Раніше Галицький районний суд відсторонив медика від посади та постановив затримати його з альтернативою внесення застави у розмірі 32 тисяч гривень.
Нагадаємо, ортопед-травматолог львівського «Охматдиту» за послугу оформлення медичного висновку про визнання дитини інвалідом вимагав від матері дитини 250 доларів США.
Згідно з ч. 4 ст. 354 Кримінального кодексу України, яка передбачає підкуп працівника підприємства, медика можуть відправити до тюрми на три роки.
Читайте також на нашому сайті: Львів'янка, яку рік тому збив водій автобуса, відсудила у перевізника 5 тисяч гривень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Farmak надав 50% знижку на ліки з «Зимової підтримки 2025» при замовленні через Укрпошту
Новини компаній
09:15
ТОП новини
Оголошення
04:59, 4 грудня
09:27, 29 листопада
09:27, 29 листопада
10:11, 10 грудня
09:27, 29 листопада
