
16:53, 24 липня 2012 р.
Для незрячих у судах планують розробити таблиці шрифтами Брайля
Регіональний громадський благодійний фонд «Право і демократія» з 1 липня розпочав реалізацію проекту «Покращення рівня доступності до правосуддя осіб з обмеженими фізичними можливостями». У рамках проекту розроблять джерела інформації для незрячих, які дозволять ефективніше захистити порушені права: таблиці шрифтами Брайля, посібники, буклети, фільми про захист прав осіб з обмеженими можливостями.
Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.
На думку організаторів, такі засоби дозволять ефективніше захистити порушені права та привернуть увагу суспільства до проблематики проекту.
«Насправді мусимо говорити про людей з особливими потребами. Те, що ми не бачимо людей на візочках чи людей з особливими потребами на вулицях міста, не означає, що їх у нас немає. Це означає те, що вони не мають можливості нормально пересуватися і бути самодостатніми у цьому місті», - зазначила в.о. директора департаменту гуманітарної політики Наталія Федорович.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:09
Вчора
ТОП новини
Оголошення
14:05, 3 березня
09:49, Вчора
09:49, Вчора
09:49, Вчора
09:49, Вчора
live comments feed...
Коментарі