На радіо FM Галичина зміна керівника

На радіо FM Галичина (ТзОВ «ТРК «Галичина») зміна керівника.

Олександра Гнатик, яка вирішила зайнятися розвитком особистих проектів, залишає посаду директора радіостанції. З липня 2017 року цю посаду обійматиме Ольга Когут, яка багато років працює у сфері радіомовлення та телебачення, донедавна очолювала рекламну агенцію.

Колектив радіостанції дякує Олександрі Гнатик за успішну роботу та відчутний внесок у розвиток радіо FM Галичина та бажає нових досягнень.

Довідка: FM Галичина входить у трійку найкращих радіостанцій Західної України, і при цьому активно розширює територію мовлення. Радіомережа охоплює уже 22 частоти у 6 областях: Львівській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, а з цього року ще й у Луганській та Донецькій. Радіо FM Галичина – це унікальне родинне радіо, яке незмінно пропагує українське: пісню, мову, культуру, історію, традиції. Музичний напрям файного радіо є унікальним, радіостанція першою поєднала українські етно і фолк, світові хіти та золоту колекцію української музики, а також етно музику інших країн. Цільова аудиторія – люди віком від 30 до 45 років, з вищою освітою, ведуть активний спосіб життя, користуються інтернетом, водять автомобіль та мають стабільний заробіток. Прогнозована сукупна цільова аудиторія – понад 5 млн. слухачів.

http://www.galychyna.fmhttps://www.facebook.com/fmGalychyna

Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував