Якісний і швидкий ремонт промислових компресорів

Компанія «Промтехгруп», яка знаходиться в Києві і працює вже більше восьми років, пропонує сучасне компресорне і холодильне обладнання найвідоміших світових брендів. Крім продажу, компанія виконує також професійну та ефективну модернізацію обладнання, передпродажні перевірки і тестування, а також ремонт компресорів і холодильних установок.
Більш докладно про всі стадії ремонту Ви можете дізнатися на сайті компанії. Перш за все, це розбирання обладнання. Для більш точної діагностики проводиться дефектовка, а після і чистка компресора. Чистяться абсолютно всі деталі від бруду, пилу і залишків олії. Це необхідний процес перед механічним ремонтом. Слідом виконується ремонт двигуна і подальша збірка.
Ремонт тут виконується на самому якісному і точному обладнанні закордонного виробництва. Деталі на всі відомі бренди завжди є в наявності, що дозволить виконати ремонт в найкоротші терміни. Персонал компанії - це висококваліфіковані фахівці, які завдяки своїм знанням і досвіду роблять роботу ефективно і швидко.
За бажанням клієнта або ж якщо поломка не така вже суттєва, ремонтна бригада може виїхати до Вас на підприємство і провести всю роботу на місці. Крім того, якщо це необхідно, ремонтники приїдуть і в інше місто України. Максимальний час очікування - всього добу після подачі заявки на ремонт або діагностику.
Після ремонту завжди буде проведено всі необхідні тести обладнання. Це дозволить заміряти деякі параметри, проконтролювати справність механічної частини, а також двигуна. Крім того, буде випробувана робота компресора при максимальних навантаженнях.
Вчасно звернувшись за діагностикою або ремонтом компресора, Ви уникнете більш суттєві поломки. При найменших ознаках несправностей, відразу зв'язуйтеся з «Промтехгруп» і опишіть проблему. Це може бути зниження потужності, велика витрата масла, постійні відключення, гучний шум та інше.
Компанія «Промтехгруп» є лідером в продажах, діагностиці та ремонті подібного обладнання. З нею співпрацюють найбільші компанії України, а також ближнього і далекого зарубіжжя. Досвід співробітників, якісне обладнання, розумна цінова політика - все це робить «Промтехгруп» вибором багатьох. І це не випадково. Адже тут працюють, перш за все, для своїх клієнтів, виконуючи свою роботу якісно і у встановлені терміни.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі