
12:40, 29 травня 2017 р.
В зоні АТО важко поранили військовослужбовця з Львівщини
В зоні проведення Антитерористичної операції на Сході України, окупаційні війська важко поранили українського військовослужбовця зі Стрийського району Львівщини.
Про це під час брифінгу у понеділок, 29 травня, повідомив львівський обласний військовий комісар підполковник Олександр Тіщенко.
"Є важко поранений військовослужбовець зі Стрийського району, який служить у 80-тій бригаді. Ви знаєте, що нещодавно в зоні проведення бойових дій відбулося чергове загострення ситуації. Маємо такі наслідки", - зазначив Тищенко.
Нагадаємо, що в березні цього року, на Донбасі загинув 42-річний львів’янин Володимир Павлів. Захисника поховали на Личаківському кладовищі у Львові.
Читайте також на нашому сайті:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
04:59, 4 грудня
16:05, 12 грудня
127
12:02, 1 грудня
19
16:54, 5 грудня
28
