• Головна
  • Перспективи розвитку ринку житла Львова – чим порадують забудовники?
Новини компаній
23:44, 27 грудня 2016 р.

Перспективи розвитку ринку житла Львова – чим порадують забудовники?

Новини компаній

У новому 2017 році експерти прогнозують активний розвиток ринку житлової нерухомості у Львові і в цілому по всій країні. До яких тенденцій і сюрпризів потрібно готуватись потенційним покупцям, чим порадують громадян забудовники, а головне – чи зміниться вартість квартир? Відповіді на ці та інші запитання дають аналітики.

Загальні тенденції
На думку експертів, активного розвитку у 2017 році набуде економ клас житла, варіанти недорогих квартир в новобудовах у Львові користуються попитом вже сьогодні. На сторінках каталогу новобудов ЛУН.ua за посиланням можна знайти цікаві пропозиції від забудовників і отримати уявлення про сьогоднішні тенденції львівського ринку нерухомості.

Аналітики прогнозують незначне зменшення середньої площі нових квартир, що пояснюється, в першу чергу, збільшенням вартості опалення. Крім того, забудовники поступово зменшують відсоток будівельник матеріалів, вартість яких прив’язана до курсу долара, оптимізуючи власні видатки і кінцеву вартість житла.

Перспективи розвитку
Більшість експертів вважає, що 2017 рік може стати роком змін й ерою нового житла у Львові. Мова йде, зокрема, про смарт-квартири – так зване розумне житло, яке здатне забезпечити кращий комфорт при доступній вартості. Такі апартаменти мають невелику площу, однак використовується вона на 40% ефективніше, ніж у стандартних новобудовах. Будинки нового типу зводяться таким чином, щоб кожна квартира могла бути спланована індивідуально. Крім того, смарт-квартири – це також розвинена місцева інфраструктура з підземним паркінгом, майданчиками для занять спортом та ігор.

Цінова політика
Щодо вартості квартир у Львові у 2017 році думки аналітиків дещо різняться. Частина експертів прогнозує стабільність на ринку і навіть незначне зменшення цін на житло. Основна причина – зниження купівельної спроможності громадян і значне перевищення пропозиції над попитом.

З іншого боку, купівля житлової нерухомості в останні роки стає привабливим варіантом для інвестицій, особливо на фоні закриття понад 80 банків протягом 2014-2016 років. Це дає серйозні підстави вважати, що ціни на житло у Львові вже досягли свого дна і у 2017 році почнуть поступово зростати.

Аналітики підкреслюють: будь-які зміни на ринку житлової нерухомості відбуватимуться поступово. Значних коливань в ту чи іншу сторону експерти не прогнозують, тому громадянам варто уважно слідкувати за змінами і за потреби вчасно на них реагувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нерухомість
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...