• Головна
  • Розвіювання міфів про сечокам’яну хворобу (ФОТО)
12:30, 23 січня 2017 р.

Розвіювання міфів про сечокам’яну хворобу (ФОТО)

Напевно, всі погодяться, що медицина є однією з найзагадковіших та неоднозначних наук. І одночасно, її гілки торкаються кожного, адже всі ми впродовж життя зустрічаємося з певними захворюваннями та понад усе хочемо швидко їх позбутися, що дозволить повернутися до звичного способу життя.

Одним із таких захворювань є cечокам’яна хвороба, що належить до урологічного профілю лікарської діяльності. І саме з цією “болячкою” пов’язано чимало міфів та здогадок людей, що часом не мають коректного підґрунтя.

“Першим “міфом” з яким стикається звичайна людина, яка відчула симптоми сечокам’яної хвороби, а саме: біль в ділянці попереку, нудоту, слабкість, порушення акту сечовипускання, зміну забарвлення сечі, підйом температури тіла, - є складність діагностування та обстеження пацієнта. Відтак для постановки діагнозу потрібен цілий каскад різноманітних лабораторних та інструментальних методів обстеження, що будуть проаналізовані лікарем, та на основі яких буде встановлено діагноз”, - розповідає лікар-уролог Василь Матвіїв.

Розвіювання міфів про сечокам’яну хворобу (ФОТО), фото-1Пацієнт змушений пройти марафон між різними кабінетами у лікувальному закладі, а нерідко і не в одному, щоб зібрати всю необхідну інформацію про стан свого організму. І саме в такому випадку Центр Літотрипсії готовий прийти людині на допомогу. У нашому центрі Ви зможете без очікування та виснажливого ходіння пройти повний комплекс обстежень, адже у нас:

  • проводять забір усіх необхідних аналізів (загального аналізу крові, біохімічного аналізу крові, загального аналізу сечі та інших)
  • наявна методика експрес аналізу сечі, що дозволяє буквально за дві хвилини отримати результати загального аналізу сечі та негайно розпочати терапію.
  • найновіше УЗД обладнання, та кваліфіковані фахівці, що без проблем виявлять та вкажуть локалізацію, розміри та кількість конкрементів.
  • можливість зробити комплекс рентген обстежень для отримання більш чіткої картини про стан сечовидільної системи
  • а також консультації лікарів-урологів, що швидко опрацюють інформацію, встановлять діагноз та запропонують тактику лікування.
Розвіювання міфів про сечокам’яну хворобу (ФОТО), фото-2


Другим “міфом” – є тривалі та складні лікувальні маніпуляції, що можуть потягнути за собою різноманітні небажані наслідки.

«Переважно, пацієнтам пропонують якийсь один метод лікування, переконуючи, що це єдине правильне рішення для вирішення питання. Проте, люди всі різні, і кожен має свої унікальні особливості організму, а з віком певні супутні захворювання і на додачу локалізація каменя може бути різною (ниркові чашки, ниркова миска, сечовід чи сечовий міхур). Також розміри конкременту можуть варіювати від 5-мм до декількох сантиметрів, що теж впливає на рішення щодо лікування. Всю цю інформацію обов’язково потрібно враховувати при виборі лікувальної тактики», - розповідає уролог Василь Матвіїв.

Саме тому при перших симптомах Вам необхідно звернутись у Центр Літотрипсії, де Ви разом із провідними спеціалістами зможете підібрати оптимальну тактику саме для Вас. Тут представлені усі можливі методи лікування сечокам’яної хвороби:

  • екстракорпоральна Ударно-Хвильова Літотрипсія (ЕУХЛ) на новітньому апараті провідного Європейського виробника, що дозволить подробити камінь без жодних розрізів та наркозу;
  • на базі Залізничної лікарні функціонує центр ендоурології, де проводять малоінвазивні оперативні втручання такі як: УРС(Уретерореноскопія), що дозволяє видалити камінь з сечоводу, ЧШНЛТ(через-шкірна нефролітотрипсія), що дозволяє видалити камінь з нирки, Цистолітотрипсія, що дозволяє видалити камінь з сечового міхура;
  • в операційному блоці центру ендоурології проводяться відкриті оперативні втручання при неможливості виконання вище згаданих.

Отже, у нашому Центрі Літотрипсії Вам запропонують оптимальний метод лікування, максимально швидкий, мінімально травматичний та максимально ефективний.

Третім “міфом” – є страх пацієнта перед болем при дробленні каменя.

Багато людей наслухані від своїх близьких чи знайомих про “страшну” процедуру дроблення каміння, мовляв це довго і дуже боляче, та ще й сеансів потрібно багато для повного подрібнення. Проте це не зовсім відповідає дійсності. У Центрі Літотрипсії процедура дроблення - зовсім інший процес».

Високоякісний літотриптор (апарат для дроблення каміння) обладнаний двома методами наведення на камінь: під УЗД контролем або під Рентген контролем, що дозволяє виявити будь-який конкремент та навести фокус для дроблення. Кваліфікований Уролог Центру визначить скільки потрібно ударів та яку силу удару потрібно застосувати в залежності від структури каменя.

Процедура практично не викликає болю, завдяки гідравлічній подушці в елементі, що генерує ударну хвилю, яка покращує проходження хвилі та в той самий час зменшує пов’язані з цим негативні відчуття. Так, пацієнти, що вже пройшли лікування розповідають, що часом впродовж маніпуляції, їм хотілось навіть “подрімати”.

«Підсумовуючи слід сказати, що якою б не була Ваша проблема пов’язана з каменями сечовивідних шляхів, її не варто боятися, а натомість слід рішуче та швидко діяти, не прислухаючись до все можливих “слухів” та здогадок», - запевняє лікар-уролог Василь Матвіїв.

Розвіювання міфів про сечокам’яну хворобу (ФОТО), фото-5Саме тому, Центр Літотрипсії у місті Львові є тим місцем, де Вам швидко та якісно нададуть допомогу.

Звертайтесь! Будемо разом йти в ногу з новітніми технологіями до здорової нації та світлого майбутнього!

Центр Літотрипсії у Львові розташований за адресою: вул.Огієнка, 3 у приміщенні Клінічної лікарні Львівської залізниці.

iHqV0DBZSxM

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...