• Головна
  • Барбершопи у Львові – місце для справжніх чоловіків
Реклама
17:31, 17 грудня 2016 р.

Барбершопи у Львові – місце для справжніх чоловіків

Реклама

Розповідає Олег, засновник каталогу барбершопів Sborodoy. com:

«Історія барбершопів бере свій початок у 18 сторіччі, тоді в Америці та Європі, майстри перукарі розділились на чоловічих майстрів та жіночих. Ті хто бажав обслуговувати тільці чоловіків відкривали цирульні - барбершопи. Цікаво, що в таких перукарнях того часу чоловікам пропонували не тільки гоління та стрижки, але ще й незначні медичні процедури. На той час була дуже популярна процедура кровопускання, саме ії робили барбери тих часів. Саме ця процедура послужила появленню так званих барберпулів. Цей елемент зараз можна побачити майже на кожній чоловічій перукарні. Барберпул - це трикольорова труба яка обертається навколо себе. На ній позначені такі кольори: білий – колір стерильності, червоний – кров, синій – колір вен.

Барбершопи в Україні: поява та розвиток

Перші барбершопи в Україні з’явилися в 2010х роках в Києві. Чим вони відрізняються від звичайної перукарні? По перше як клієнти, так і майстри виключно чоловічої статі, в барбершопах немає місця жінкам, бо то своєрідний чоловічій клуб. Хлопці приходять до майстра не тільки за стрижкою, вони приходять поспілкуватись, обсудити чоловічі питання. Також майже у всіх барбершопах є бар і клієнтам пропонують «пропустити келих» доки він чекає черги. Деякі цирульні встановлюють ігрові консолі , надають цікаві журнали. Популярність таких закладів значно зросла, коли в України пришла мода на бороду та вуса. Майстри звичайних перукарень не мали досвіду з таких стрижок. Для барберів ж ця послуга є звичайною, вони відточують свої навики щоденно і готові запропонувати якісні стрижки та гоління. Вже сьогодні кількість барбершопів в Украйні перевалила за сотню і іх кількість постійно збільшується.

Барбершопи в Львові: як вибрати?

Чоловіче населення міста лева це більш ніж п’ятсот тисяч чоловіків, велика кількість яких бажає отримати якісні послуги с зоління та стрижи саме в барбершопах. На сьогодні у Львові відкрито п’ять чоловічих перукарень, серед яких є вже відомі в Україні мережеві бернди, як – Frisor, а також баребошопи поки що невідомих брендів. Набір послуг для всіх майже однаковий:

  • Стрижки волосся голови
  • Гоління
  • Стрижки бороди та вусів

Цінова політика барбршопів Льва дещо вища за звичайні перукарні, але як то кажуть – «то має сенс».

Обрати барбершоп у Львові вам допоможе каталог барбершопів Украйни - sborodoy.com.

На цьому сайті можна ознайомитись з детальним описом кожного закладу, побачити фото та що немало важно почитати відгуки реальних клієнтів, які вже спробували на собі майстерність цирульників».

Sborodoy – ваш гід по барбершопам Львова. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...