• Головна
  • Школа Лювена: Ми навчимо вас, як стати здоровими!
Новини компаній
06:59, 20 січня 2017 р.

Школа Лювена: Ми навчимо вас, як стати здоровими!

Новини компаній

Коли мова заходить про здоров'я, люди з легкістю починають ділитися скільки, коли і де вони лікувалися, від яких хвороб, вони розбираються в медикаментах навіть краще, ніж лікарі і фармацевти. Стоп. Де ж у всьому цьому здоров'я?

Я, Віктор Юрченко, в минулому лікар-хірург, впевнений - Людей лікувати не потрібно, їх необхідно навчити, як стати здоровими. 10 років тому я створив школу «Лювена», щоб поділитися своїм досвідом і знаннями в досягненні Істинного Здоров'я з усіма бажаючими.

З дитинства я страждав самими різними захворюваннями і вибрав професію лікаря, в тому числі, і тому, що сподівався допомогти собі знайти здоров'я. Пройшовши складний шлях випробувань, перевіряючи на собі всілякі методики лікування, я прийшов до висновку, що потрібен інший, принципово інший підхід до відновлення здоров'я.

Сучасна медицина розглядає людину тільки як фізичне тіло, біологічну масу з певним набором органів і систем. Лікарі намагаються впливати на «проблемний» орган, і це, як правило, призводить до порушення роботи всього організму. Людина потрапляє в круговорот від кардіолога до уролога, від одних гір таблеток до інших.

Насправді, людина являє собою біоенергоінформаційне творіння, де біологічна частина - фізичне тіло становить усього лише 7, енергетична частина - т. н. енергетичні тіла - 23.

Більшу частину людини займає його інформаційне поле, яке складає 70. Тому, для того щоб позбутися від хвороб, необхідно спочатку змінити інформацію, потім відновити енергетику, і тільки потім зайнятися очищенням і відродженням фізичного тіла. Я розробив унікальну методику, яка є синтезом знань науки, метафізики і езотерики.

Методика школи «Лювена» полягає в наступному:

1.Духовне  очищення.
Наповнюючи свій простір новими знаннями, розкриваючи свої біоенергетичні потенціали, людина очищає свою свідомість і душу, і все майбутнє  довге і щасливе життя підтримує її чистоту, тому що причини всіх вчорашніх, сьогоднішніх і завтрашніх хвороб знаходяться в нашій свідомості, до якої ми можемо звертатися тільки за допомогою думки.

2.Фізичне очищення.
Застосовуючи енергоінформаційні інструменти впливу на кожну клітину свого фізичного тіла, людина змінює статус «Раба» свого фізичного тіла на статус «Господаря». Вона  стає Господарем не лише своїх внутрішніх органів, але і своїх бажань, емоцій і думок. За допомогою програми утилізації, вона очищає свій організм від зайвих і шкідливих для неї жирів, білків, вуглеводів, шлаків, солей, доводячи свій організм до стану БАЛАНСА.

3.Духовна і фізична досконалість.
Змінюючи своє мислення і спосіб життя, ставлення до себе і оточуючих, людина бере відповідальність за своє здоров'я і здоров'я своїх близьких на себе. Позбувшись від своїх минулих, сьогоднішніх і майбутніх хвороб, вона може довести своє тіло до досконалості і досягти істинного здоров'я, краси, довголіття і впевненості в завтрашньому дні.

aec108df888fd419b7238fbcf75bee2c.jpg

aec108df888fd419b7238fbcf75bee2c.jpg

Я створив універсальний ранковий комплекс, що включає:

  • духовну практику,
  • дихальні вправи,
  • м'язово-суглобову гімнастику,
  • а також силовий комплекс з трьох фізичних вправ, які доведуть ваше тіло до досконалості.

Сенсом мого життя є застосування зазначеної вище методики самовідродження, для збереження здоров'я у ще здорових людей і відновлення здоров'я у тих, хто його вже частково або повністю позбувся.

Моїм девізом і девізом Школи «Лювена» є:
Ми допоможемо Вам,
Ви допоможете собі,
Ми навчимо Вас,
Ви вилікуєте себе.

Основна відмінність методики школи «Лювена» від інших методик і шкіл в тому, що ми не лікуємо людей, а вчимо їх, як стати здоровими. Коли людина навчиться бути здоровою, їй не потрібні будуть ні лікарі, ні цілителі, ні вчителі.

Сайт: luvena.com.ua
Тел. офiса: +38 (048) 794-21-96, +38 (067) 190-43-15
Вiктор Юрченко: +38 (097) 225-74-21
Ел. поiта: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школалювена #здоровье
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...