курйози тижня
13:28, 15 січня 2017 р.
Плач про «Дощ», навіщо Захарченко рекламує «Українське радіо», конфуз Рабиновича
курйози тижня
Трансляція російського телеканалу "Дощ" на цьому тижні була заборонена в Україні за невизнання каналом суверенітету і територіальної цілісності країни.
В ефірі каналу адміністративний кордон між Херсонською областю та АР Крим показали, як кордон між Україною і РФ.
Відзначимо, що «Дощ» користується репутацією єдиного «ліберального» каналу в Росії, де ще можна іноді почути критику на адресу діючий владі. Тому ще пару років тому доля «Дощу» в самій Росії висіла на волосині. Так, і сьогодні його можна побачити тільки за передплатою і тільки в кабельних мережах.
Незважаючи на це, на «Дощі» діє жорстка цензура. Так, зовсім недавно епізод, де політолог Станіслав Белковський жорстко відгукнувся про загиблу Єлізавету Гліну (доктор Ліза), відразу вирізали з ефіру.
Регулярно виходили на «Дощі» і великі інтерв'ю з так званими будівельниками «Новоросії» - Бородаєм, Царьовим і Пушилиным.
Однак, як тільки «бандерівці» закрили «Дощ», в Росії у нього з'явилися несподіванні захисники. Наприклад, сумно відома пристрастю танцювати «калинку» перед дипломатами, представник МЗСу РФ Марія Захарова заявила, що закриття телеканалу «Дощ» в Україні є парадоксом і пообіцяла, що Росія зробить все, щоб цей крок знайшов відображення у представників належних міжнародних організацій.
Дійсно, парадокс. Уявіть собі - йде січень 1943-го року. Рейхсміністр пропаганди доктор Геббельс, який обурений закриттям в Москві німецької газети «Фелькишер Беобахтер», що виходить російською мовою. Адже незважаючи на те, що газета опублікувала карту Німеччини з окупованими частинами вермахту Україною і Білоруссю, «Фелькишер Беобахтер» неодноразово надавала свої сторінки для публікацій інтерв'ю з такими видатними представниками радянського народу, як генерал Власов.
Навіщо Захарченко рекламує «Українське радіо»
Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко наказав глушити частоту мовлення "Українського радіо" на підконтрольній бойовикам території Донецької області.
Чим, безумовно, зробив «Українському радіо» велику і безкоштовну рекламу. Адже жителі Донбасу з часів СРСР пам'ятають, якщо «ворожі голоси» глушать, це потрібно слухати.
Цікаво було б почути думку Марини Захарової з цього приводу. Чи не здається їй глушіння «Українського радіо» на українській території кілька «парадоксальним»?
Рабинович і Олесь
Бажання попіаритися за будь-якого приводу іноді грає злий жарт з нашими політиками.
Зокрема, народний депутат від "Оппоблока" Вадим Рабинович осоромився в ефірі телеканалу "112 Україна", коментуючи новину про примусову ексгумацію тіла українського поета Олександра Олеся в Празі.
«Чому, як тільки він помер, ми про нього (Олеся – ред.) заговорили? Хто його запросив в Україну за останні 10 років? Хто з ним хоч раз розмовляв? Ніхто», - обурювався нардеп.
Та якби Рабинович перед ефіром не полінувався зазирнути хоча б у Вікіпедію, то він, напевне, дізнався б, що з поетом Олесем немає фізичної можливості поговорити ... ось вже 72 роки. Він помер у Празі ще в 1944 році.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:06
Вчора
Оголошення
09:38, 6 грудня
09:37, 2 грудня
19:21, 10 грудня
09:38, 6 грудня
23:32, 10 грудня
live comments feed...
Коментарі