• Головна
  • Кабінети фізичної реабілітації та нові амбулаторії сімейної медицини: що змінилось в медицині Львова у 2016 році
підсумки 2016 року
17:20, 30 грудня 2016 р.

Кабінети фізичної реабілітації та нові амбулаторії сімейної медицини: що змінилось в медицині Львова у 2016 році

підсумки 2016 року

У 2016 році на систему медицини виділили багато, як ніколи, коштів, понад 70 млн грн. з міського бюджету. За словами Володимира Зуба, начальника міського управління охорони здоров’я, 60 млн виділено на придбання обладнання і ще понад 10 млн – на проведення ремонтів та реконструкцій у закладах охорони здоров’я.

У Львові відкрили кабінети фізичної реабілітації

Чи не найбільшим досягненням у медицині цього року є створення кабінетів фізичної реабілітації, адже пацієнтам необхідне лікування і після самої операції. Ті люди, які мали операції опорно-рухового апарату або іншого виду операції, внаслідок чого пошкодили рухові функції організму, зможуть проходити відновлення за місцем проживання. Окрім того, у кабінеті створені умови для працетерапії (ерготерапії), під час якої людей вчать одягатися, застібати ґудзики, застеляти постіль, також там є модель кухні – усе для того, щоб пацієнти заново привчалися до побутової діяльності і могли самі себе обслуговувати. Для кабінетів фізичної реабілітації закуплено обладнання на суму 3,2 млн. грн.

 

dsc6102-b9f0ee7bd976

dsc6109-173f21a1195df5e6485adf352af86f27

У Львові відкрили три нові амбулаторії сімейної медицини

Для мешканців трьох районів Львова відкрили нові амбулаторії сімейної медицини. Зокрема для Шевченківського району (1-ої міська клінічна лікарня ім. Князя Лева), для Залізничного (3-я міська клінічна лікарня), для Шевченківського району (3-ї міська клінічна лікарня на вул. Шевченка, 358Б). 
Наразі також ведуться роботи зі створення амбулаторії на вул. Тернопільський, 9 (мікрорайон «Новий Львів»). 

Кабінети фізичної реабілітації та нові амбулаторії сімейної медицини: що змінилось в медицині Львова у 2016 році, фото-1

У Львові вперше в Україні презентували "Електронну реєстрацію"

 У Львові вперше реалізували проект «Електронна реєстратура» у комунальній 4-й міській поліклініці. Завдяки такому нововведеню можна записатись на прийом до лікаря он-лайн. Компанія-розробник реалізувала програму безкоштовно, і її впроваджуватимуть і в інших поліклініках міста. Відтепер мешканці Сихова зможуть записатись на прийом до лікаря чи отримати консультативну інформацію на якісно новому та сучасному рівні, не відвідуючи поліклініку. У Комунальній 4-тій міській поліклініці, яка щодня обслуговує близько 1,5 тис. осіб, що значно спрощує життя мешканців.

 dsc4204-b171d9464d39edcec0bfc6f31978f48b

У Львові модернізували медичні заклади


Загалом цього річ на модернізацію у закладах охорони здоров’я з бюджету розвитку інвестовано близько 10 млн. грн. Медичного обладнання придбали 130 одиниць на суму понад 62 млн грн. Придбали також 41 одиницю обладнання на суму 25 143,1 тис. грн для комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.Тут також зробили ремонти на суму 1 250 тис. грн.
Суттєві зміни стались і в комунальній міській дитячій клінічній лікарні. Сюди придбали 5 одиниць медичного обладнання на суму 7 млн. 330 тис. грн (надсучасне відео-ендоскопічне обладнання з гастро- та колонофіброскопом для новонароджених і дітей раннього  віку; апарат для анестезії з моніторингом життєво важливих функцій;  капнограф; два апарати штучної вентиляції легенів з моніторингом життєво важливих функцій). Тут також провели ремонтні роботи на понад 1658,11 тис. грн, а також за позабюджетні кошти обладнали палату інтенсивного спостереження у до- та післяопераційному періоді (понад 300 тис. грн.)


dsc0004-d07a86e77754b6b4f6f7050747fd3cb1

Та найбільші зміни стались у 8-й міській клінічній лікарні. Туди закупили обладнання на суму понад 12 млн. грн. Наймасштабнішою купівлею є факоемульсифікатор для медичного центру «Мікрохірургія ока», за допомогою якого уже провели понад 300 операцій на оці. Вартість такого апарату – 2, 6 млн. грн. Вагомим внеском є також закупівля  мобільного С-арочного рентгенівського апарату. Він дає можливість більш грунтовно досліджувати підшлункову залозу, печінку, жовчний міхур, протоки і багато іншого.  Дві С-арки встановили в травматологічних відділеннях комунальної клінічної лікарні швидкої медичної допомоги та 8-ї міської лікарні, і одну С-арочну систему – у відділенні лапароскопічної хірургії лікарні швидкої медичної допомоги. Загальна вартість С-арочних систем становить 12 млн. 151 тис грн.


dsc3968-3bdd61ae1c6b123bd1775f81bcff16cf

  

До Львова приїжджало чимало лікарів світового імені, у яких навчались львівські лікарі

Джеймс Рутка, доктор медичних наук, професор, завідувач відділення хірургії університету м. Торонто, провів майстер-класи оперативних втручань на головному мозку з онкопатології та симптоматичної епілепсії у комунальній міській дитячій клінічній лікарні.  


download
Відомий нейрохірург з Великої Британії, професор Генрі Марш у міській дитячій клінічній лікарні проконсультував дітей та обговорив з дитячими нейрохірургами тактику запланованих оперативних втручань. B37T6366
На базі Комунальної 8-ї міської клінічної лікарні пластичний хірург з Німеччини, професор, доктор медичних наук Клаус Екснер провів 40 операцій та 116 консультацій для дітей і дорослих. В рамках проекту «Проти опіків» та українсько-американського соціального проекту «Лікарі об’єднуються заради допомоги дітям» уже п’ятий раз у Львові найкращі фахівці з інтенсивної терапії, пластичної хірургії та дитячої анестезіології консультують та лікують дітей з опіковою травмою. Цього року оглянули 139 дітей з рубцевими змінами та контрактурами після опіків зі всієї України. 40 дітей прооперували і частину дітей – відібрали для скерування на лікування у США. Під час візиту було прооперували 15 та проконсультували 46 пацієнтів. Також у межах візиту провели майстер-клас із реконструкції вушної раковини при мікротії(пластичні операції)


LMR201

Читайте також на нашому сайті:

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#032ua #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...