• Головна
  • Садовий опинився на 16-му місці у рейтингу публічності
23:28, 27 грудня 2016 р.

Садовий опинився на 16-му місці у рейтингу публічності

Згідно з результати всеукраїнського вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування громадської мережі "Опора" міський голова Львова Андрій Садовий опинився на 16-му місці у рейтингу публічності серед мерів українських міст. Публічність міського голови оцінили у 54 %.

Про це повідомляє кореспондент 032.ua.

index_2016

Рейтинг громадської мережі "Опора". 

Як розповіла сьогодні під час прес-конференції юрист Громадянської мережі «ОПОРА» Наталія Радиш, порівняно з минулим роком публічність міського голови Львова Андрія Садового зросла на 6%

За її словами, це насамперед пов’язано із бюджетною політикою, яку проводить міська рада.

“На сайті з’явилася деталізована візуалізація про дохідну та видаткову частини і жителі міста можуть подивитися скільки коштів було виділено і витрачено. Проте, коли до бюджету вносять зміни, їх немає в основному файлі. Фактично, коли житель міста захоче побачити зміни станом на якусь дату, то йому доведеться їх досить довго шукати. Якщо говорити про повноваження міського голови, то на сайті досі відсутній опис його повноважень. Це насправді не є критично, але мешканці не завжди можуть відрізнити з якими питаннями звертатись до міського голови, а з якими до департаментів чи управлінь”, - каже Наталія Радиш.

Також вона розповідає, що кількість годин, які Садовий виділяє на прийом громадян збільшилась порівняно з минулим роком.

“Вона становить 6 годин, але ми вважаємо, що такої кількості не є достатньо, адже, щоб записатись на прийом до міського голови  потрібно місяць – півтори. Вважаємо, що доцільніше було б проводити двічі на місяць прийом мешканців, щоб вони не очікували так довго для вирішення своїх питань”, - зазначає Наталія Радиш.

Окрім цього, за словами експерта, проблемним питанням залишається звітування міського голови

“Цього року Андрій Садовий прозвітував перед радою у квітні за 2015 рік разом з тим традиції публічного звітування перед громадою з можливістю задавати мешканцям питання немає. Відповідно мешканці не мають змоги оцінити діяльність міського голови”, - повідомила Наталія Радиш.

Читайте також на нашому сайті:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #новини #032ua
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...