• Головна
  • Студенти Львівської політехніки взяли участь у першому етапі конкурсу «Авіатор 2017»
Новини компаній
10:45, 9 грудня 2016 р.

Студенти Львівської політехніки взяли участь у першому етапі конкурсу «Авіатор 2017»

Новини компаній

Відбувся перший етап всеукраїнського проекту «Авіатор 2017», який реалізує благодійний Фонд Бориса Колеснікова для студентів технічних спеціальностей. Конкурс проходить вже вшосте. Для участі в ньому зареєструвалися 6 500 студентів. У «Авіатора 2017» безпрецедентні масштаби: він охопив 44 провідних виші країни та закріпив за собою звання найпопулярнішого освітнього проекту в Україні.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков привітав конкурсантів зі стартом проекту. «Цей конкурс дуже важливий для України і української молоді. Останнім часом і державні, і урядові органи, на мою думку, неправильно орієнтують молодь в отриманні освіти. Політологія, соціологія і філософія - важливі спеціальності, але саме технічний прогрес принесе успіх Україні та світові. Необхідно, щоб наші студенти були готові до нього і четвертої хвилі індустріалізації, коли провідні західні держави повертають виробництва в свої країни і вкладають в економіку величезні гроші. У нас є інженерні таланти і кадри на сьогодні, завтра і післязавтра, а цей конкурс і технічна освіта принесуть молодим людям успіх в житті», - зазначив Борис Колесніков.

Перший етап «Авіатора 2017» пройшов в навчальних закладах, які представляють конкурсанти, у тому числі і у Львівській політехніці. У студентів була година на те, щоб продемонструвати свої знання в галузі точних наук і забезпечити собі місце в другому турі, який пройде в січні 2017 року.

Студенти Львівської політехніки взяли участь у першому етапі конкурсу «Авіатор 2017», фото-1

«В минулому році 8 курсантів Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба брали участь в «Авіаторі», четверо з них перемогли у проекті. Цього разу кількість охочих позмагатися за поїздку на авіафорум Ле Бурже до Франції збільшилася до 150 людей. Ми розуміємо, що аналогів цьому проекту в Україні немає, тільки завдяки йому ми відкриваємо для себе великий світ авіації», - розповів курсант Владислав Волошин.

Нагадаємо, «Авіатор» Фонду Бориса Колеснікова є всеукраїнським проектом для студентів технічних спеціальностей. Він складається з п'яти етапів: тестування з точних наук і англійської мови; перевірки загальних знань з теорії та історії авіації; завдання від експертного журі; захисту власного проекту. Переможцями стануть 100 кращих студентів, їх імена будуть оголошені в березні 2017 року. Наступного літа вони відправляться на Міжнародний авіасалон Ле Бурже до Парижа.

У журі проекту входять кращі фахівці авіаційної галузі: Антон Волов, випускник Гарвардського університету, володар стипендії «Майбутні лідери в транспорті» Eno Center for Transportation (США); Олександр Черепанов, директор з координації та підтримки виробництва «Інтеравіа»; Максим Гладський, керівник департаменту з академічних зв'язків «Прогрестех-Україна»; Олексій Смотров, директор по продуктах і маркетингу «ТревелПорт»; Євген Іванов, директор представництва Emirates в Україні. Очолює команду фахівців легендарний авіаконструктор Дмитро Ківа.

Студенти Львівської політехніки взяли участь у першому етапі конкурсу «Авіатор 2017», фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...