• Головна
  • Медичний центр Святої Параскеви відкриває новий Лікувально-діагностичний заклад повного циклу
Новини компаній
11:00, 8 грудня 2016 р.

Медичний центр Святої Параскеви відкриває новий Лікувально-діагностичний заклад повного циклу

Новини компаній

Приміщенням для нового Медичного Центру стануть три корпуси колишньої лікарні для невиліковно хворих на вул. Смаль-Стоцього, 15. Відкритий у 1898 році на кошти мецената, цей заклад має давні оздоровчі традиції. В Медичному центрі Святої Параскеви планують зберегти тутешню ауру та подарувати друге життя старій лікарні.

Згідно проекту зовнішній вигляд споруд буде повністю збережено, а основні зміни відбудуть всередині. Тут відкриють багатопрофільний стаціонар та пологове відділення та обладнають їх за останнім словом сучасних технологій. А вони, в свою чергу, дозволять застосовувати новітні малоінвазивні методики, тобто такі, що потребують мінімального втручання в організм.

Медичний центр Святої Параскеви відкриває новий Лікувально-діагностичний заклад повного циклу, фото-1

«Концептуально ми плануємо різні напрями, - розповідає Андрій Ступницький, заступник виконавчого директора з лікувальної роботи - Це і лапароскопічні оперативні втручання в різних спеціальностях, оперативні втручання гнучкими ендоскопами. Та окремий великий напрям - малоінвазивні втручання під контролем рентгенівського апарату нового покоління, що дозволить робити всередині судин різноманітні лікувальні маніпуляції».

Такий підхід зараз практикується у всьому світі, а сучасне обладнання, яке застосовується медиками, дозволяє значно скоротити лікування та реабілітацію пацієнта. У новому Лікувально-діагностичному центрі працюватимуть саме за таким принципом.

«На сьогодні Медичний центр Святої Параскеви працює як діагностичний. Кожного дня до нас звертаються 500 пацієнтів, які мають потреби не тільки в діагностиці, а й у лікуванні. - говорить Тетяна Міхнова, генеральний директор Медичного центру Святої Параскеви - Тому ми відкриваємо новий заклад, покликаний забезпечити цю потребу. Тобто, ми станемо лікарнею повного циклу з хірургічним стаціонаром, пологовим будинком та лабораторією, яка буде виконувати весь обсяг лабораторних обстежень».

Важливо і те, що новий медичний заклад відповідатиме одному з найвищих критеріїв якості та стане чи не єдиним в Україні, що отримає американську сертифікацію JCI (Join Commission International, США), одну з найпрестижніших та найбільш об’єктивних міжнародних сертифікацій у галузі медицини. Вона передбачає не лише надання послуг на вищому рівні, а й належну підготовку фахівців.

Медичний центр Святої Параскеви відкриває новий Лікувально-діагностичний заклад повного циклу, фото-2

Зацікавлені в цьому і представники Медичного центру Святої Параскеви, які прагнуть відкрити нові можливості для навчання молодих спеціалістів. Вже зараз у центрі працюють 300 висококваліфікованих професіоналів та проходять стажування 30 майбутніх медиків. Для них створені всі умови - від гідної зарплати до можливості практикувати на сучасних апаратах та опановувати найновіші методики лікування захворювань.

Загалом на реконструкцію старої лікарні та відновлення навколишньої паркової зони планують витратити 2 роки. Вже зараз відбуваються передпроектні дослідження, які дозволять спланувати всі деталі майбутнього закладу, що знову відкриє свої двері для пацієнтів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#параскеви #медичнийцентр #лікувально-діагностичнийзакладповногоциклу #лікувально-діагностичнийзаклад
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...