Навчання та стажування у найбільш розвинутих країнах світу від IntEXchange

Кожний з нас у тому чи іншому віці не раз замислювався або мріяв про те, як чудово було б хоча б не на довго, хоча б на мить власними очима поглянути на такий далекий і неосяжний американський континент. Українська освітня компанія IntEXchange втілює мрії у життя і дарує студентам унікальний шанс провести ціле літо в США завдяки програмі Work and Travel.

Work and Travel USA – найпопулярніша студентська програма, метою якої є саме культурний обмін учасників. Програма відкрита на період літніх канікул, діє під егідою Держдепартаменту США і Департаменту внутрішньої безпеки, усі студенти отримують обов’язкове американське медичне страхування. Учасниками програми Ворк енд Тревел можуть стати студенти денної форми навчання Вищих навчальних закладів 3-го і 4-го рівнів акредитації, що володіють англійською на середньому рівні і мають велике бажання перетворити свої літні канікули у найбільш незабутню пригоду в житті.

1

Ні з чим незрівнянний досвід роботи в американській компанії, постійна практика англійської мови з її безпосередніми носіями, нові друзі із різних країн світу, подорожі просторами США за самостійно зароблені кошти і найголовніше – безцінний життєвий досвід і відчуття власної самостійності. А як приємний бонус – можливість повністю компенсувати витрати на програму і за бажанням заробити набагато більше.

Чому варто стати учасником програми разом із компанією IntEXchange?

  • акредитація Державного Департаменту США
  • НАЙНИЖЧА вартість програми в Україні, відсутність будь-яких прихованих платежів
  • широкий і вільний вибір вакансій на будь-який смак
  • гарантовані приємні знижки та бонуси
  • індивідуальний підхід до кожного студента.

Детальну інформацію щодо програми, вимог, вакансій, актуальних акційних пропозицій та відгуки учасників минулих сезонів можна знайти на сайті компанії: http://intexchangeua.com/.

Не рідко участь у подібних програмах обміну є для молоді потужним поштовхом до бажання отримати освіту за кордоном і удосконалити свої мовні навички.

Компанія IntEXchange пропонує також ознайомитися із широким спектром послуг агенції у сфері якісної закордонної освіти. Завдяки восьмирічній історії успішного існування на ринку освіти за кордоном, компанії вдалося зібрати найкращі пропозиції та програми для клієнтів будь-якої вікової категорії. Погодьтесь, навчання за кордоном дозволяє максимально розвинути компетенцію у сфері іноземної мови і найголовніше – заявити про себе як про впевненого, цілеспрямованого, готово до адаптації співробітника.

Для школярів компанія пропонує насичені літні, осінні, зимові та весняні канікули за кордоном, безліч активних групових поїздок, сімейні програми навчання та відпочинку і повне занурення у мовне середовище завдяки інтенсивній програмі навчання у родині викладача. Для студентів IntEXchange має масу варіантів якісної і перспективної освіти у найбільш розвинутих країнах світу: мовні курси за кордоном різноманітної тривалості на направленості у будь-якій з країн, підготовка до здачі міжнародних іспитів для вступу у закордонний ВНЗ, програми підготовки до вступу Pathway, бакалавріат та магістратура у найкращих учбових закладах Європи, США та Канади.

З IntEXchange найкращі університети, коледжі, міжнародні мовні школи і табори відкриті для українців, а вивчення іноземної мови за кордоном стає не тільки доступним, а й цікавим!

Ознайомитися з повним переліком програм та умовами конкретних учбових центрів можна на сайті: http://intexchange.education/.

2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі