Рішення депутатів: Львів візьме кредит у розмірі 10 млн. євро на впровадження е-квитка у громадському транспорті

Сьогодні, 20 жовтня, під час пленарного засідання Львівської міськради, депутати ухвалили рішення “Про погодження умов кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті м. Львова”.

“За” проголосував 41 депутат. Про це повідомляє кореспондент 032.ua.

“Це є перша ухвала зі складного процесу  по впровадженню електронного квитка у громадського транспорті Львова. Дискусії з цього приводу були дуже активні на депутатських комісіях. Депутатська комісія з питань бюджету вчора розглядала це питання і вони завізували на розгляд ради, оскільки голосів, щоб проголосувати “за” не вистачило”, - зазначила директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич.

У пояснювальній записці до проекту ухвали зазначається, що позичальником визначено Львівське комунальне підприємство “Львівавтодор“.

Обсяг та валюта кредиту – 10 мільйонів євро або еквівалент національної валюти за офіційним курсом Національного банку України на дату зарахування коштів на рахунок позичальника.

Строк на який надається кредит – 13 років з пільговим періодом 3 роки.

Схема погашення кредиту – 20 рівними платежами кожні шість місяців після завершення періоду дії зобов`язань щодо надання коштів.

Відсоткова ставка за користування кредитними коштами – 6-місячна Міжбанківська ставка Єврозони (Euribor) та маржа 7,0 % річних.

Кредит надається під муніципальну гарантію Європейському банкові реконструкції та розвитку з метою гарантування виконання зобов’язань Львівського комунального підприємства “Львівавтодор“.

Додамо, що ухвала викликала жваву дискусію серед депутатів. Так, депутат Іван Гринда запропонував, аби місто реалізовувало цей проект за власні кошти. Депутат Ігор Зінкевич зазначив, що 10 млн – це захмарна сума, яку треба на е-квиток.

“Обладнання в транспортні засоби в розмірі 4 млн євро – це для 600 автомобілів, я так розумію. В нас є хороші компанії , які займаються програмним забезпеченням. В 2015 році у нас була виставка і 11 компаній пропонували нам е-квиток. Я досі не побачив технічного завдання по впровадженню е-квитка, бачу тільки затрати. Я “за” електронний квиток, але важлива цінова політика. 10 млн - це захмарна сума, яку треба витратити на е-квиток”, - сказав депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич.

А що думаєте з цього приводу Ви? Відповіді пишіть у коментарях або беріть участь у нашому голосуванні:  

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі