Найгучніша комедія «Поїзд Одеса-мама» у Львовi, 31 жовтня у театрi Юного глядача

Залізнична пригода Руслани Писанки та Олега Філімонова!

Сьогодні гумористичний жанр кілька дискредитований, тому глядачеві завжди приємно, коли йому нагадують, що таке хороша комедія. Вистава «Поїзд« Одеса-мама »- якраз така постановка, в якій театральні експерименти авторів органічно зливаються з точною роботою режисера Ігоря Славинського і блискучою акторською грою Руслани Писанки, Олега Філімонова, Віктора Андрієнко, Якова Гоппе.

Ігор Славинський:
- Наше завдання - зробити в цілому смішний, іноді зворушливий, а місцями і трагічний спектакль про загальнолюдські цінності. Продюсери (вони ж автори п'єси) Олександр Тарасуль, Євген Хаїт і Віктор Явник зуміли зібрати зірковий склад, а це нелегко, адже актори живуть в різних містах і у кожного досить щільний графік. Для мене мотивацією стала, перш за все, любов до Одеси. І, звичайно ж, цікавий матеріал.

Руслана Писанка:
- Репетирувати спектакль, який тобі не цікавий, все одно, що спати з чоловіком, який тебе не приваблює. Цей «чоловік» мене приваблює. П'єса зачепила мене, я побачила багато цікавого і навіть незрозумілого в образі героїні, тому й погодилася. Зараз збираю цей образ: спостерігаю, щось позичаю у знайомих, а щось дістаю зі свого нутра.
Що буде, якщо в купе не вистачить місця для характерів наших персонажів? Попрошу Олега вийти. І тоді буде достатньо місця для мене однією. Ну ось, у мене вже говорить моя героїня. (Сміється.) Саме про це і буде наш спектакль - як два характери уживаються в замкнутому просторі.

Олег Філімонов:
- Мій герой - закомплексований п'ятдесятирічний чоловік, за якого все вирішує мама. З одного боку, може, і добре, що людина не знає проблем, з іншого боку, для нормального чоловіка таке життя аномальна. В кінці історії мій герой виростає, робить рішучі дії, здійснює вчинки гідні справжнього чоловіка - і все це вимагає складної акторської гри. Допомагає робота з Русланою Писанкою. Вона дуже професійна актриса і не боїться виглядати смішною. Це відразу «чіпляє» глядача. Спочатку між її Наталкою і моїм Мішею сильний контраст, але в шляху з ним відбуваються великі зміни. У нього все в перший раз: перший раз без мами, перший раз спілкування з жінкою, навіть самогонку п'є перший раз.

Яків Гопп:
- У виставі «Поїзд« Одеса-мама »я граю провідника - роль невелика, але з неї можна зробити цукерку. Після зйомок в таких кіно- і телефільмах, як «Ведмедик-Япончик», «Шулер», «Посмішка Бога», де у мене були скоріше драматичні ролі, я відвик від комедійного амплуа. Тим більше приємно повернутися до нього на театральній сцені.

Віктор Андрієнко:
- Всі говорять про знаменитий одеський гумор, а я вважаю, що це дух Одеси. Одесити просто так говорять, а інші думають, що вони так жартують. Тому наш спектакль з одеським колоритом сьогодні всім необхідний: люди втомилися від того, що відбувається в житті, вони потребують звичайних людських цінностях. Це нестримні веселощі і гомеричний сміх, усеохватна смуток і непрохані сльози. Заради участі в спектаклі я відклав усі справи!
Найгучніша комедія «Поїзд Одеса-мама» у Львовi, 31 жовтня у театрi Юного глядача, фото-1
Коли? 31 жовтня
Де? Львів, вул. Фурманська, 3, початок о 19:00
 
Цiна квиткiв: 150 - 490 грн
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі