Пошук роботи у Львові — серці Західної України

Львів — культурна столиця Західної України, Галичини та України. Окрім національно-культурного, місто є освітньо-науковим осередком, великим промисловим центром та транспортним вузлом. У Львові понад 200 промислових підприємств, близько 50 банків, інвестиційні компанії, страхові організації, біржі, лізингові та аудиторські фірми, а також понад 9000 невеликих підприємств. Швидкими темпами розвиваються туристична галузь та галузь інформаційних технологій. Саме тому знайти роботу у Львові доволі нескладно. Тематичні розділи українського порталу rabota.ua прискорюють пошук актуальних вакансій. За даними сайту, на сьогодні налічується 5060 пропозицій від роботодавців.

Які вакансії найбільш популярні в місті?

На порталі rabota.ua зібрано оголошення для фахівців різних профілів. Найбільша кількість вакансій у розділах «Продажі – Клієнт-менеджмент» (1308) та «Торгівля» — 877 актуальних пропозицій. Місту потрібні менеджери з продажу, менеджери по роботі з клієнтами, продавці-консультанти та торгові представники.

Також є вакансії керівників — потрібен фінансовий директор в національну компанію «Macro Consulting Group», начальник відділу транспорту в компанію «Омега»та інші пропозиції.

Завдяки тому, що Львів є культурним центром, в місті завжди потрібні спеціалісти у сфері туризму. Так у рубриці «Готелі – Ресторани – Кафе» знаходимо 521 вакансію, у розділах «Робочі спеціальності – Персонал для дому» і «Туризм – Подорожі» – 563 та 71 пропозиції відповідно.

Достатньо актуальних пропозицій від перевірених роботодавців для ІТ працівників, для адміністративного персоналу, водіїв, кур’єрів, логістів, диспетчерів, експедиторів.

Потрібні в місті медичні працівники. Розділ «Медицина – Фармацевтика – Охорона здоров'я» пропонує 168 вакансій для провізорів, фармацевтів, медичних представників, асистентів, лікарів тощо.

Львів — місто студентів, які навчаються в 30 вищих навчальних закладах. Саме тому стають актуальними вакансії з рубрики «Студенти – Початок кар’єри – Без досвіду» (636 пропозицій). Звісно ж, у цьому освітньо-науковому осередку потрібні и працівники в науковій галузі. Розділ «Наука – Освіта –Переклад» пропонує 132 вакансії для викладачів, перекладачів, вчителів, вихователів тощо.

Пропозиції для представників робочих професій

На сайті rabota.uа у рубриці «Виробництво – Інженери – Технологи» – 629 вакансій. Заводи «STEKO», компанії «ТехноКарпати», «Студія скла», «Ромус-Поліграф», ПАТ «Хлібпром», агентства, концерни та приватні підприємства пропонують роботу для електромеханіків, електриків, електрозварників, столярів, інженерів, завгоспів, операторів, дизайнерів меблів, майстрів з ремонту, вантажників та інших. Для жінок актуальні посади швачки, формувальника тіста, кравець одягу тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі