Практикум від Руслана Лемещука на тему «Мотивація. Перезавантаження свідомості. Про нові тренди та вимоги, які спонукають сучасний бізнес бути успішним, а працівників залученими» у Львові

В рамках освітнього туру по містам України від бізнес-школи «Міжнародний інститут бізнесу» запрошуємо на практичний майстер-клас. В програмі заходу - приклади з власного досвіду, поради, які вже завтра можна застосовувати на практиці від найхаризматичнішого експерта з управління людськими ресурсами – Руслана Лемещука.

Дата: 27 вересня 2016, 18:00. Початок реєстрації о 17:30.

Місце проведення: Leopolis Hall, торгова галерея «Opera Passage» (пр-т Свободи, 27), Львів.

Аудиторія: власники та топ-менеджери компаній; керівники функціональних підрозділів; фахівці, що планують розвиток управлінської кар'єри.

Основні питання майстер-класу:

Які особливості і особливі потреби сучасного бізнесу і співробітника, що змінилося в очікуваннях? Про що говорять результати досліджень?
Рекомендації практика: якою має бути сучасна система мотивації, щоб забезпечити умови для створення проривних ідей і досягнення високих результатів в роботі.
Руслан Лемещук - викладач програм МВА в МІБ. Автор спеціалізованих курсів в області управління змінами і розвитку бізнесу, управління персоналом, лідерства і ділових комунікацій. Експерт у сфері стратегічного розвитку бізнесу і управління організаційною ефективністю, створення корпоративних учбових центрів, управління людським капіталом і знаннями. У Руслана багаторічний досвід роботи на керівних посадах в компаніях "САН Інбев", "Ей Бі Кепітал", в корпорації "Інтерпайп", в концерні "Галнафтогаз". Сертифікований бізнес-тренер (SBTA), член Британського співтовариства психологів, експерт ряду провідних галузевих асоціацій.

Персональні компетенції: лідерство, бізнес-комунікації, стратегічне управління людськими ресурсами

Реєстрація за посиланням.

Також запрошуємо на наш практикум в Харків.

Контактний телефон (044) 585 00 33

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі