Рік тому вийшла в світ книга «Маріуполь. Останній форпост» (ФОТО, ВІДЕО)

Рівно рік тому -  15 вересня 2015 року, в Маріуполі презентували книгу про найтрагічніші сторінки новітньої історії цього міста.

Презентація книги «Маріуполь. Останній форпост» стала важливою подією не тільки для маріупольців, а й для всіх, хто стежить за розвитком збройного конфлікту на сході України.

Історія Маріуполя, його страхів і помилок, його опору і боротьби, стала нерозривною частиною історії країни. На короткий час новини про Маріуполь вийшли на перші шпальти багатьох світових ЗМІ.

Маріупольські журналісти, матеріали яких лягли в основу книги, - стали безпосередніми свідками тих подій.

"Ми хотіли зберегти для історії пам'ять про події, які змінили життя всієї країни", - зазначають автори книги. 

У книзі зібрано понад 150 репортерських фотографій, розміщені унікальні інтерв'ю, документи та зібрано свідчення очевидців.

«Ми хотіли зберегти для історії пам'ять про події, які змінили життя всієї країни. Ми писали, знімали, фіксували, щоб правду про «російську весну» і російську агресію в Україні дізналося якомога більше людей.

На жаль, на багато запитань книга не дає чіткої відповіді, але вона дає розуміння багатьох процесів, що відбуваються в Донбасі і Маріуполі », - кажуть автори книги.

Рік тому презентація книга проходила в згорілій будівлі Маріупольської міської ради. Це місце багато в чому стало символічним. Тут починалася так звана «російська весна», тут вона і спочила, забравши з собою сотні зруйнованих ілюзій.

Хоча ще дуже довго адепти “русского мира” в Маріуполі приходили до цього місця як до своєї святині.

Не випадково саме зруйнована будівля міськради і український прапор , який майорить над нею стали обкладинкою для книги про місто-героя.

Сьогодні книга «Маріуполь. Останній форпост » є в бібліотеці Петра Порошенка і Надії Савченко, Сергія Жадана та Святослава Вакарчука.

Книги розійшлися в десятки міст України, її екземпляри потрапили за океан, в Сполучені Штати і Канаду.

З нагоди дуже важливої ​​дати - річниці поява - автори книги дарують всім, хто також хоче поповнити свою бібліотеку книгою про Маріуполь, спеціальну ціну. Впродовж 10 днів, до 25 вересня включно, книга буде продавати по 149 грн.

Замовити книгу можна на сайті книги - http://www.mariupol.com.ua .

Також за спеціальною ціною її можна придбати в редакції 0629.com.ua (Маріуполь, Італійська, 116а, оф. 302) і в тайм-кафе «Пропаганда» (Маріуполь, пр. Металургів, 27).

Рік тому вийшла в світ книга «Маріуполь. Останній форпост» (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3)
Львів новини 032ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі