
14:38, 6 квітня 2012 р.
Прокуратура Львівщини закликає охороняти червоноградський «Колізей»
Відомством скеровано лист Голові Фонду державного майна України з вимогою забезпечити охорону незавершеного будівництва – поліклініки по вул. Івасюка в Червонограді.
В простонароді його ще називають «Колізей». Ще будівля асоціюється у місцевих жителів як епіцентр дитячої наркоманії та частих випадків суїцидів саме серед дітей.
З 2003-2012 рр. на цьому об'єкті загинуло 5 людей, чимало отримали тілесні ушкодження. Востаннє смерть спіткала тут 15-річну дівчину 20 лютого 2012 року.
Аналогічного змісту вимогу прокуратурою Львівської області скеровано на адресу Червоноградського міського голови з метою вжиття заходів, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», щодо здійснення відповідно до законодавства контролю за використанням та утриманням вказаного об'єкта нерухомого майна.
Хід виконання зазначених вище заходів перебуває на контролі прокуратури Львівської області. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
13:29, 1 січня
11:53, 9 січня
13:29, 1 січня
13:29, 1 січня
13:29, 1 січня