
19:00, 1 серпня 2016 р.
Ня Яворівщині чоловік напав на власну тещу і погрожував їй розправою
Зайшовши на подвір’я своєї 57-річної тещі, чоловік спочатку зчинив сварку із жінкою, а згодом погрожував їй фізичною розправою тримаючи мисливську рушницю у руках.
Про це 032.ua розповіли у прес-службі ГУ Нацполіції у Львівській області.
За інформацією правоохоронців, інцидент стався у неділю, 31 липня. Того дня, 46-річний чоловік завітав у гості до своєї тещі із рушницею у руках. Однак під час розмови між ними виник конфлікт, під час якогого він спочатку погрожував жінці, а згодом здійснив кілька пострілів у стіну житлового будинку. Крім того, на горіхи дісталося 77-річній матері жінці, яка кинулася захищати свою доньку.
Прибувши на місце події правоохоронці затримали дебошира. Свої дії він пояснив "сімейними непорозуміннями". Він добровільно видав правоохоронцям свою зареєстровану мисливську рушницю «ІЖ 43Е» калібру 12 мм і був доставлений до відділу поліції для з‘ясування всіх обставин події.
Внаслідок події ніхто із людей не постраждав, пошкодження отримав лише будинок 57-річної жінки.
За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 296 (ч.4) ККУ.
Читайте також на нашому сайті: у Львові працівник поліції погрожував водієві таксі (ФОТО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
04:59, 4 грудня
09:27, 29 листопада
09:27, 29 листопада
10:11, 10 грудня
