Відтепер львів'янам призначатимуть житлові субсидії по-новому

Субсидія призначатиметься з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального періоду, але не більше ніж на 12 місяців.

Про це 032.ua повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Житлові субсидії призначатимуться на підставі доходу за попередній календарний рік, а субсидія, яка призначається у I кварталі – на підставі доходу за перші три квартали попереднього календарного року. Згідно з законодавством, з 1 травня 2016 року відділи соціального захисту проводять автоматичне призначення житлової субсидії на наступний термін.

Зміни до Порядку надання житлових субсидій стосуються, насамперед, обрахування доходу громадян для призначення субсидії:

  • для працездатних осіб, які не працюють – дохід збільшено з одного розміру прожиткового мінімуму – до двох розмірів прожиткового мінімуму;
  • для фізичних осіб-підприємців (спрощена система оподаткування):

1) для платників єдиного податку першої групи дохід збільшено з одного розміру прожиткового мінімуму – до двох розмірів прожиткового мінімуму;

2) для платників єдиного податку другої групи дохід збільшено з двох розмірів прожиткового мінімуму – до трьох розмірів прожиткового мінімуму;

3) для платників єдиного податку третьої групи дохід збільшено з трьох розмірів прожиткового мінімуму – до чотирьох розмірів прожиткового мінімуму.

  • для студентів, які мають батьків, зареєстровані в житловому приміщенні (будинку) самі та навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах і не одержують стипендію, замість 0 доходу у розрахунок доходу включається дохід на рівні одного розміру прожиткового мінімуму.
  • особи, які здійснюють догляд за інвалідом 1 групи або особою, яка досягла 80-річного віку – дохід збільшено від фактичного розміру соціальних виплат до двох розмірів прожиткового мінімуму.
Львів новини 032_ua,субсидії,громадяни,Львівщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі